Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle parimaid lähenemisviise uute lingid SEO saamiseks?

1 answers:

Pole vaja öelda, et linkide loomine on hiljuti veelgi olulisem otsingumootori optimeerimise (SEO) kui kunagi varem. Sellepärast tuleb uutele tagasilinkidele - loomulikult ja orgaaniliselt - saada iga veebihalduri ja saidiomaniku jaoks, kes soovib saavutada SEO-s suurt edu, kusjuures nende veebiprojektid on näha peamistes otsingutulemustes. Olgem silmitsi sellega - omandada uusi lingid, mis tõesti toimivad paremaks veebipõhiseks edutamiseks ei ole ainult nende usalduse või populaarsuse kohta. Ma pean silmas, et loodusliku lingi loomine tähendab reaalselt oma veebisaidi või blogi edastamist - lõppkokkuvõttes võib juhtuda üle niši konkurentide ning muuta oma projekt väärtust jagada, mainida ja seostada. Niisiis, pole vaja lihtsalt kiirustamist üritada haarata maksimaalne kogus uusi lingid - best no deposit casinos bonus. Oleks palju parem rõhutada nende kvaliteeti ja orgaanilist laadi - ennekõike. Sellega lubage mul näidata teile mõnda kasutatud tõestatud lähenemisviisi, et õppida uusi tagasilinke võimalikult looduslikul viisil - teie sisuga.

Rohkem väärtust pakkuv ainulaadne sisu

Enne midagi muud peaks igal veebisaidil või blogil olema kindel lehe sisu, mis pakub huvipakkuvale vaatajaskonnale suurt väärtust kasutajate või potentsiaalsete klientide sihtmärgiks oleva niši, mis eeldatavasti tuleb reaalseteks klientideks ümber arvutada. Sel moel tunnistavad Google ennekõike teie veebilehti paremini veebirakenduse laialdasemaks muutmise asemel mõne muu teemakõnesid või sama ärivaldkonda seotud veebisaite või blogisid.Veelgi enam - uut tagasilinkide teenimine ainulaadse ja kvaliteetse sisuga tähendab seda, et saate kasu nn kontekstuaalsetest linkidest, mida tuntakse ka kõige võimsamatena White-Hati SEO.

Sisu optimeerimine ja visualiseerimine

Mõelge mõne hästi optimeeritud ja kindlasti atraktiivsema visuaalse sisu võimaluse teksti (või vähemalt halvimate igavate osade) muutmisega. Siinkohal pean siinkohal mõtlema, et teil on soovitatav investeerida oma aega kõige populaarsemate infosisu vormide loomisel, millest võib mõistlikult eeldada suurema veebiliikluse toomist, ja meelitada ligi kõige rohkem tagasisidet üheaegselt - peaaegu iseseisvalt. Sel moel peaksite keskenduma visuaalselt atraktiivsete infografikute, arvutustabelite ja lisaväärtusega graafikute loomisele, mis aitaksid teil luua vahepealse väljavaatega rohkem tagasilinke.

Külaline blogimine, mis valmistab teid ametisse

Mõne populaarse blogiülekandja leidmine oma niši või oma mõjuvõimelisuse suunas, mis on teie ettevõtlussektorile oluline, on endiselt suurepärane võimalus mitte ainult selleks, et teenida paar uut tagasilinke väga tugeva PageRankiga, vaid luua oma kasutajate omavaheline usaldus ja usaldus. Lõppkokkuvõttes - saada juhtivaks valdkonna ekspertteadmiste allikaks, mistõttu võtaksite juhtrolli ja muudaksite oma veebisaidi või blogi otsingukonkursi eristamiseks. Samal ajal aga ärge unustage, et iga kord, kui esitate oma kaaskodanikele mõeldud blogipidajate jaoks kvaliteetset külalisate postitust - teenite väärivad tagasilinkid, et viia oma lehtedele veel lojaalsemad külastajad. Lihtsalt veenduge, et kirjutad hästi nõutavaid külalisi artikleid ja ainult huvitavaid blogipostitusi õigel eesmärgil - ja olete valmis!

December 22, 2017