Back to Question Center
0

Semalt: Mis on sisu kraapimine? 4 veebi sisu tüübid, mis on netot kraapitud

1 answers:

Sisu kraapimine on veebisaidi sisu dubleerimine käsitsi või mitmete tööriistad. Enamik veebimeid ja blogijaid kaitseb nende sisu autoriõiguse seaduste alusel ja varastatud teabe postitamine originaalseks on tõsine kuritegu!

Kahjuks on veebisisu enamasti kraapitud küsitava ja ebaseadusliku eesmärgi nimel, nagu näiteks tööstuspiirang, plagiaat ja andmete vargus. Sisu kaapimise õigustatud ja ehtsad eesmärgid on aga andmete sisestamine, sisuhaldus, andmeedastus, konkurentsiarvestus, maine haldamine või ärianalüütika.

Internetis kraapitakse neli eri liiki sisu:

Mõned veebimeistrid ja veebipäevikud kasutavad lugupeetud veebisaitide ja ajaveebide sisu, arvestades, et nende saitide lehtede mahu suurendamine on otstarbekaks mootori pingeread. Tegelikult on kõik sisu kriipsutatavad, kuid allpool on loetletud neli peamist kriipsutatud sisu tüüpi.

1 - multi multi plus. Digitaalsed kirjastajad ja kataloogid:

Programmeerijad ja arendajad tegelevad sageli digitaalsete kirjastajate ja veebikataloogidega, kes püüavad oma privaatblogidest nende platvormide sisu kraapida. Yell. com on selline näide. See rahvusvaheline Interneti-teenuse pakkuja ja veebikataloog on viimaste kuude jooksul edukalt saavutanud. Sellel saidil on palju pilte kadunud ja rämpspostiga tegelejad otsivad alati võimalusi, kuidas oma lehti rohkem kraapida. Samamoodi on Manta kuulus veebisait, kus turunduslikel eesmärkidel on registreeritud üle 20 miljoni tootemarki. Kahjuks on selle sisu enamus kraapitud ja kasutatakse selleks palju roboteid.

2. Kinnisvara:

Mitu aastat tagasi ründas kinnisvarabüroode sisukaabits ja nende kogumine maksis neile rohkem kui 10 miljonit dollarit.

3. Reisimine:

Tundub, et peaaegu kõigi reisiportaalide sisu on ära visatud. Need ettevõtted pakuvad mitte ainult teavet maailma parimate sihtkohtade kohta, vaid pakuvad ka reisiteenuseid oma klientidele. Reisiplaanid on lihtne sisu-kaabitsate eesmärk. Mõned juhtivad online-agentuurid, mis on ohustatud, on kayak, TripAdvisor, Priceline, Trivago, Expedia ja Hipmunk. Nad on loonud mitme miljardi dollari metaotsinguettevõtted ja nende sisu on sageli kraapitud ja taaskasutatud väikeste veebisaitide ja blogide jaoks.

4. E-kaubandus:

On tõsi, et e-kaubanduse saidi sisu ei saa lihtsalt kraapida, kuid veebisaitidel nagu eBay ja Amazon on ikka veel hinnapakkumisi ja tootmiskirjeldusi kraapides.

December 22, 2017