Back to Question Center
0

Semalt: parim veebikaitse andmete salvestamise andmebaas

1 answers:

Postgres on andmebaas, mida kasutatakse veebikaevandamisel suurte andmekogumite salvestamiseks ja kraapides. Hiljuti avaldas Postgres sisseehitatud funktsioon, mida nimetatakse JSONBks, kus "B" tähistab binaarfaili. Kui esitate struktureeritud andmeid, mida saab kujutada JSON-iga (JavaScript Object Notation), analüüsib Postgres andmeid ja salvestab andmekogumid kahendformaadis - contratar hospedagem locaweb web. Kui teie kraapimise kampaania põhineb JSONil, on Postgres parim kaalutletud andmete kogum.

Kas Postgres käitleb hiina teksti?

Mõned veebimeistrid on tõstnud küsimusi, kas Postgres käitleb hiina tekste. Vastus sellele küsimusele on suur jah. Andmebaasi loomisel on teie rakendus ja andmebaasi draiver kaks tegurit, mis on olulised. Postgres on veebihistav andmebaas, mis töötab Unicode tugi. Postgresi andmebaasi genereerimise käigus kaaluge UTF-8 kodeeringu täpsustamist.

Postgres JSONB vs. NoSQL andmebaas

NOSQL on tasuta ja lihtne kasutada andmebaasi, mis salvestab andmeid avatud vormis. Näiteks kui teete andmeid finantsturgude kohta, peate olema ettevaatlik, kuidas teie andmeid säilitatakse. See on probleemi tekkimine. NoSQL-i andmebaas ei sisalda andmete struktuuri kontrollimisi. Kui jätate selle sammu vahele, jõuate lõpule andmete lugemine loetamatu vormingus.

Postgres aga võimaldab blogijatel ja turundajatel kasutada andmete terviklikkuse võimalust. Postgres, veebipõhine andmebaasi salvestamine, kahendandmed kahendvormingutes. See andmebaas toetab nii HSTORE kui ka JSON-i versioone.

Postgres'i toimivus

Postgres on tipptasemel andmebaas, mida kasutatakse erinevates keeltes kogutud andmete hulgast salvestamiseks. See andmebaas on loodud nii tulemuste otsimiseks kui ka filtreerimiseks. Postgres JSONB on tuntud ka mõnede keelemärkide nagu hiina keele haldamise eest. Muud Postgresi funktsioonid on järgmised:

  • Andmete kogumine täielikult tähemärgilise toega;
  • Kiire filtreerimis- ja otsimisülesannete täitmine;
  • HTML-i märgistest hangitud struktureeritud andmete säilitamine;
  • Andmete kogumine kraapimise saitidelt ja selle salvestamine loetavas vormingus;

Miks Postgres JSONB?

Kasulik andmebaas peaks optimeerima indekseid ja klassifitseerima andmeid mitmesse andmekogusse reaalajas. Ärge laske viivitusi ega ajatut mõjutada teie kraapimisprojekti. Postgres kasutab geneetilisi klastreid andmete jagamiseks erinevate andmebaaside jaoks hõlpsaks otsinguks.

Andmete salvestamine ei puuduta reageerimisaja ja ajutine aega. Kuupäeva värskendamine võtab kõik endaga kaasa. Kasutage klastreid alammenüüde laadimiseks ja indekseerimise keelamiseks, kuni olete oma andmed pakkimise lõpetanud. See aitab klientidel korraga laadida mitu andmekogumit.

Ühise objekti indekseerimine pole kunagi olnud nii lihtne. Postgresi veebihakkimisandmebaasiga saate kiiresti levitada ühist asja, liigitades teema mõnes teises reas ja ühendades rekord täieliku välise võtiga. Tulemuste saamiseks näidake välisvõti täisarv.

Kas te segate nii dokumente kui ka traditsioonilisi tabelistruktuure suurte andmekogude salvestamisel? Sellest ei pea muretsema. Las Postgres JSON B teevad teie jaoks tööd. Postgresi veebihakkimisandmebaasiga pole vaja uuesti analüüsida.

December 22, 2017