Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas kraapida andmeid ekraani kraapimisvahendiga

1 answers:

Web kriimustamine on kuulus termin programmide maailmas. See võimaldab meil koguda kasulikke andmeid erinevatest allikatest ja aitab meie ettevõtetel kasvatada. Juba aastaid on veebi kaabits kasutatud teabe hankimiseks erinevatest veebilehtedest, artiklite kataloogidest, veebipõhistest foorumitest, reisiportaalidest, uudisteväljakudest ja ostuplokkidest. Screen Scraping on suhteliselt uus tööriist ja sul pole vaja programmeerimisoskusi, et sellest kasu saada - certificates of recognition. See tööriist on suurepärane nii ettevõtetele kui ka vabakutselistele töötajatele, kuna see võib muuta teie töö lihtsamaks ja kiiremaks. Ekraani kraapimise tööriista peamised omadused on allpool mainitud.

1. Võrdleb hindu kergesti

Ekraani kraapimise tööriista abil saate hõlpsalt võrrelda erinevate ostukeskuste veebisaitide nagu Amazon ja eBay hindu. Samuti kogub, organiseerib ja jälgib teie andmete kvaliteeti selle väljavõtmise ajal. Lisaks sellele muudab ja parandab see tööriist kõiki väiksemaid probleeme ja aitab teil juurde pääseda erinevate toodete hinnakujundusele.

2. Sage sotsiaalse meedia saite

Programmeerijad ja arendajad kurdavad sageli, et tavapärase ekraani kraapimisvahendid ei saa sotsiaalsete võrgustike kohta teavet. Erinevalt nendest kraapimisrakendustest võtab ekraani kraapimise tööriist ära Facebooki ja Twitteri kasulikke andmeid ja korraldab selle skaalautuvas vormingus.

3. Teostab veebipõhiseid uuringuid hõlpsalt

See tööriist on suurepärane teadlastele, õpetajatele ja õpilastele, sest see hõlbustab hõlpsalt elektrooniliste ajakirjade ja e-raamatute andmete hankimist. Võite lõhkuda erinevate haridusvõimaluste veebisaitide sisu ja postitada see enda oma. Kuid te peate hoolitsema autoriõiguse ja kaubamärgiseaduste eest, kui saate veebiallikatest andmeid hankida. Üldiselt aitab see tööriist saada ja korraldada teavet erinevatelt saitidelt. See aitab neil täpseid ülesandeid ette valmistada ja tund aega kraapida kuni kümme tuhat veebilehte.

4. Võimas veebiäratav tarkvara:

Ekraani kraapimine on täiustatud tööriist erinevate veebisaitide indekseerimise korral. See võimaldab meil korraga käivitada mitu indekseerijat ja me ei pea jälgima, mis taustal toimub. Andsime esile andmed ja see tööriist salvestab kraapitud teabe oma andmebaasis. Lisaks võite seda kasutada mitmesuguste keerukate veebisaitide indekseerimiseks ja seega oma veebisaidi toimivuse parandamiseks. Ekraani kraapimise tööriist sobib suurepäraselt veebihalduritele ja aitab neil parandada oma saitide ja blogide otsingumootorite reastust.

Kaabitsa andmete kustutamine ekraani kraapimisvahendiga:

Lihtsalt kirjeldage siit üksikasjalikult seda, kuidas alustada veebi kraapimist selle suurepärase tööriistaga:

Samm 1: Klõpsake vahekaardi Disain vahekaardil Screen Scraping. See tööriist tuvastab iga üksiku elemendi oma ainulaadsete väärtustega.

Samm 2: On oluline valida kraapimismeetod ja teie andmete vorming. Tavaliselt kuvab ekraani kraapimise tööriist andmed CSV-vormingus ja JSON-vormingus.

Etapp 3: Klõpsake nuppu Jätka, et hakata kraapima. See tööriist kogub kõigepealt teie jaoks vajaliku teabe, korraldab ja kaabitsa seda soovitud vormingus. Ärge unustage alla laadida kaabitud andmeid oma kõvakettale võrguühenduseta kasutusaladel.

December 22, 2017