Back to Question Center
0

Semalt pakub 3 lihtsat sammu veebisisu kraapimiseks

1 answers:

Kui soovite tõmmata andmeid erinevatelt veebilehtedelt, sotsiaalse meedia saitidelt ja isiklikelt blogid, peaksite õppima mõningaid programmeerimiskeele nagu C ++ ja Python. Hiljuti oleme näinud mitmesuguseid rikkalikke sisu varguse juhtumeid Internetis ja enamik neist juhtudest hõlmas sisu kraapimistööriistu ja automatiseeritud käske. Windowsi ja Linuxi kasutajate jaoks on välja töötatud arvukalt veebihakke tööriistu, mis lihtsustavad nende tööd. Kuid mõned inimesed eelistavad käsitsi kaabitsust, kuid see on natuke aega.

Siin me oleme arutanud 3 lihtsat sammu veebisisu kraapimiseks alla 60 sekundi - best wheat to store.

Kõik, mida pahatahtlik kasutaja peaks tegema, on:

1. Juurdepääs veebipõhisele tööriistale:

Võite proovida mis tahes kuulsat veebipõhist veebipõhist kraapimisprogrammi, näiteks Extracty, Import. io ja Portia Scrapinghubiga. Import. Io on väitnud, et katkestas Internetis üle 4 miljoni veebisaidi. See võib pakkuda tõhusaid ja sisukaid andmeid ning on kasulik kõigile ettevõtetele, alates käivitamisest kuni suurettevõtted ja kuulsad kaubamärgid. Lisaks sellele on see tööriist suurepärane sõltumatutele kasvatajatele, heategevusorganisatsioonidele, ajakirjanikele ja programmeerijatele. Import. io teatas, et pakub Saas toodet, mis võimaldab meil veebisisu teisendada loetavas ja hästi struktureeritud teabes. Selle masinaõppe tehnoloogia muudab impordi. io nii kodeerijate kui ka kodeerijate eelnev valik.

Teisest küljest muudab Extracty veebisisu kasulikeks andmeteks, ilma koodideta. See võimaldab teil korraga tuua üheaegselt või ajakavaga tuhandeid URL-e. Saad ekstraktiga juurdepääsu andmetele sadadele ja tuhandele reale. See veebipõhine kraapimisprogramm muudab teie töö lihtsamaks ja kiiremaks ning töötab täielikult pilvesüsteemis.

Scrapinghubi Portia on veel üks väljapaistev veebi kaapimise tööriist, mis muudab teie töö lihtsaks ja ekstraheerib teie soovitud vormingus andmeid. Portia võimaldab meil koguda infot erinevatelt veebisaitidelt ega vaja programmeerimisalaseid teadmisi. Malli saate luua, klõpsates elementidel või lehtedel, mida soovite ekstrakti teha, ja Portia loob selle ämbliku, mis mitte ainult ei kogu teie andmeid, vaid ka indekseerib teie veebisisu.

2. Sisestage võistleja URL-aadress:

Kui olete valinud soovitud veebipõhise kraapimise teenuse, on järgmine samm sisestada konkurendi URL-i ja käivitada oma kaabitsa. Mõni neist tööriistadest katab kogu veebisaidi paari sekundi jooksul, teised aga osaliselt teie jaoks sisu välja.

3. Ekspordi oma kraapitud andmed:

Kui soovitud andmed on saadud, on viimane samm eksportida oma kaabitsad. Ekstraheeritud andmete eksportimiseks on mõned viisid. veebiserverid loovad teavet tabelite, loendite ja mustrite kujul, muutes kasutajate hõlpsaks allalaadimiseks või ekspordiks soovitud failid. Kaks kõige toetavat vormingut on CSV ja JSON. Need formaadid toetavad peaaegu kõiki sisu eemaldamise teenuseid. Meie jaoks on võimalik meie skreeperit käitada ja andmeid säilitada, seadistades failinime ja valides soovitud vormingu. Samuti võime kasutada imporditavate valikute "Pipeline" võimalust. io, Extracty ja Portia, et määrata väljundid torujuhtmes ja saada struktureeritud CSV ja JSON-faile, kui kraapimine on tehtud.

December 22, 2017