Back to Question Center
0

Millised on parimad Amazoni müügi tööriistad, mida plusse kasutavad?

1 answers:

Kõik jõukad Amazoni müüjad kasutavad optimeerimiskampaaniat arendavate ja analüütiliste tööriistade valikut, et edendada toodete müüki. Amazon hoolib teie kasumist ja pakub teile põhilisi tööriistu oma toodete ja tellimuste haldamiseks. Kuid need Amazoni programmid ei pruugi enamikel juhtudel teile abiks olla. Sellepärast on mõistlik kasutada kolmanda osapoole Amazoni müüja tööriistu, et meelitada rohkem potentsiaalseid kliente ja suurendada tulusid - ctc lebanon websites.

Amazon müüja tööriistad vastavad kõigile teie ärivajadustele, alustades liiklusest tulenevate otsinguterminite uurimisest ja viimistlusest ostukassa hinna säilitamisega. Nii et kõik, mida vaja on, on mõista kõiki oma võimalusi ja leida õige vahendite kombinatsioon, et tõhusalt hallata oma Amazon e-kaubanduse operatsiooni.

Käesolevas artiklis arutleme mõne Amazon müüja tööriistu, mille eesmärk on meelitada teie Amazon nimekirja rohkem ümberkujundatud liiklust ja juhtida Amazonase müüki.

Amazoni tööriistad müügiks

  • Tööriistad neile, kes sooviksid kiireid väljamakseid Amazonile

Amazon Vendor Kesk- ja müügikeskus, saavad kaupmehed oma makseid sooritada mitte sageli kui kaks korda kuus. Kui soovite protsessi kiirendada (kindlasti soovite seda), peate rakendama ühte väljamaksevahenditest. Nad aitavad Amazoni müüjatel maksta palju kiiremini kui kaks korda kuus. Nende tööriistade abil saate oma raha igapäevaselt kätte saada. Seda tüüpi teenust nimetatakse tavaliselt faktooringuks. Kiirem väljamakse tööriistad maksavad Amazoni müüjaid igapäevaselt, lähtudes nende müügi kogusummast. Need tööriistad koguvad raha otse Amazonist tavapärase väljamaksegraafiku alusel.

Selliste vahendite kasutuselevõtmisega saate kiiremini oma äritegevust kasvatada, kuna teil on viivitamatult juurdepääs sularahale, kui seda vajate. See annab teile võimaluse Amazonast sõltumata tunda ja investeerida oma äri arengusse. Peale selle saate kontrollida oma rahavoogusid oma arvete tasumiseks, mitte Amazoni.

Kvaliteedist väljamaksevahend, mis sobib ideaalselt teie Amazoni äritegevuse vajadustega, on maksevõimalus. See tööriist pakub igapäevaseid väljamakseid igas suuruses müüjatele. Aasta alghinnaks on 2% Amazonase müügist.

  • Tööriistad neile, kes peavad võtmesõna ja tooteuuringuid tegema

Kui otsite Amazoni tootevalikuid, märksõnade ja toodete uurimistööd tööriistad sobivad teile kõige paremini. Selliste tööriistade kasutamisel saate Amazoni otsingandmetega õppida, et määrata, millised otsinguterminid ostjad teie toodete leidmiseks kasutavad. Saate kontrollida iga valitud märksõna või võtmefraasi otsingumahtu. Samuti saate kasutada kasumikalkulaatoreid, et määrata Amazoni iga otsingutermini üldised kulud ja kasumipotentsiaal.

Et leida asjakohaseid otsingutermineid ja tooteid, mis toovad teile Amazonile märkimisväärset tulu, peate oma Amazon optimeerimise kampaania alumises reas läbi viima ulatusliku uurimiskampaania. Suuremahulised otsinguterminid aitavad teil luua Amazoni SEO-toodete müügiloa liiklust ja võita rohkem Amazoni müüki. Enamik professionaalsetest märksõnatööriistadest saate pakkuda konkurentsivõimelisi analüütilisi andmeid, andes haridusliku pilguheit oma pingereas ja kasumis.

Internetis on arvukalt Amazoni märksõna ja tooteuuringute vahendeid. Sa pead kontrollima parimat neist ja leidma oma ettevõttele kõige sobivama.

  • Reguleerimisala

Ulatus on kvaliteetne Amazoni uuringute tööriist, mille eesmärk on avastada praktilisi Amazoni otsingutermineid ja -tooteid. See aitab Google Chrome'i laiendusel avastada müügi juhtimisega seotud otsingutermineid ja väärtuslikke esemeid. Reguleerimisala näitab toote kõige kõrgemaid otsingutingimusi, mis aitavad teil Amazon otsimisel välja paistma. Veel üks eelis on see, et näete konkurendi müügi juhtimist.

Sektori uurimisvahendi abil saate aru saada oma potentsiaalsest kasumist kauplustes, mida lähete jaemüügiks. Võite saada hinna, tasu ja müügihinnanguid mis tahes toote kohta Amazon. Kõik need andmed, mis on esitatud ulatuses, aitavad teil otsingut kitsendada. Te saate uurida kõiki oma tulemusi CSV-faili edasiseks analüüsimiseks.

Alghind kuus on 32 dollarit. 50.

  • Sonar

Sonar on tasuta Amazoni märksõna uurimisvahend, mis põhineb kõigil teadlastel tegelike klientide otsingupäringute andmete põhjal. Sonar kasutab keerulist algoritmi, et tuvastada, mida teie potentsiaalsed kliendid Amazonil otsivad, ja kogu need andmed oma andmebaasi. Võrreldes teiste märksõna tööriistadega pakub Sonar kaupmeestele rohkem võimalusi, näiteks ASINi pöördotsingut, laiendatud otsingut, et leida sünonüümseid otsingutermineid, Amazoni otsingumust iga märksõna kohta ja palju muid väärtuslikke funktsioone.

Väärib märkimist, et Sonar sisaldab ainult neid otsinguterminid, mille otsingutulemuste esimesel lehel ASIN on järjestatud.

See on Chrome'i brauseri tasuta rakendus.

  • Vahendid neile, kes vajavad varude haldamise teenuseid

On Amazon müüja tööriistad, mis võimaldavad kaupmehed hallata Amazon toodete nimekirju ja inventari väljaspool Müüja Keskne armatuurlaud. Need müüja tööriistad ühendavad Amazoni tooteandmeid välise andmebaasiga. Nende tööriistade rakendamine veebitarnijatel võimaldab toodete lisamist ja muutmist, nimekirjade täiustamist, inventuuri jälgimist, nende hinnakujunduse kohandamist ja isegi rohkem funktsioone. Mõned Amazoni loendi tööriistad võivad teie inventariandmeid teistele müügikanaletele sünkroonida. See annab teile võimaluse müüa kõik teie tooted mitmel turul. Lisaks saate hallata tellimusi ja saatmist kõikidele müügikanalitele.

Mitmed neist varude haldamise vahenditest pakuvad väga ligipääsetavat hinnapoliitikat. Nii saavad nad kliente hallata mitme kanaliga müügi vajadusi.

Need müügi vahendid hõlmavad SellerEngine Plus ($ 49. 95) - anda täielikud haldustööriistad, JoeLister ($ 29) - teenindada nii Amazon kui eBay müüjaid; Vendio ($ 99) - täiuslikult teenindavad Amazon müüjaid ja teisi kauplemisplatvorme; SellBrite ($ 183) - ülikond müügiesindustele ja suuremahuliste jaemüüjatega Amazon ja muudel populaarsetel turgudel.

December 22, 2017