Back to Question Center
0

Kuidas printida andmeid Pythoni ja BeautifulSoupi veebisaidilt? - Semalt vastus

1 answers:

A tööriist annab välja andmed ja tutvustab seda ainulaadne formaat, mis aitab veebiotsijatel leida neile vajalikke tulemusi. Sellel on mitmeid rakendusi finantsturgudel, kuid neid saab kasutada ka muudes olukordades. Näiteks kasutavad seda haldurid erinevate toodete hindade võrdlemiseks.

Web-kopeerimine Pythonis

Python on tõhus süntaksi ja loetav koodiga programmeerimiskeel. See sobib ka algajatele, sest sellel on palju valikuvõimalusi - purple fascinator comb. Peale selle kasutab Python unikaalset raamatukogu nimega Beautiful soup. Veebisaidid on kirjutatud HTML-i abil, mis muudab veebilehe struktureeritud dokumendi. Siiski peavad kasutajad meeles pidama, et mitmesugused veebisaidid ei anna alati nende sisu mugavalt vormingus. Selle tulemusena näib veebihakkamine tõhus ja kasulik võimalus. Tegelikult annab see kasutajatele võimaluse teha mitmesuguseid asju, mida nad Microsoft Wordiga suhtlesid.

LXML & Request

LXML on tohutu raamatukogu, mida saab kasutada HTML-ja XML-dokumentide analüüsimiseks kiiresti ja lihtsalt. Tegelikult annab LXML-i raamatukogu veebiotsijatele võimaluse teha puustruktuure, mida saab XPath-ga hõlpsasti aru saada. Täpsemalt sisaldab XPath kogu kasulikku teavet. Näiteks, kui kasutajad soovivad teatud saitide pealkirju ainult välja printida, peavad nad kõigepealt välja selgitama, millises HTML-elemendis ta elab.

Koodide koostamine

Algajatele võib olla raske kirjutada koode. Programmeerimiskeeledes peavad kasutajad kirjutama isegi kõige põhifunktsioone. Täiustatud ülesannete jaoks peavad veebiotsijad tegema oma andmestruktuure. Kuid Python võib neile tõesti suurt abi, sest selle kasutamisel ei pea nad määratlema ühtegi andmestruktuuri, sest see platvorm pakub kasutajatele ainulaadseid tööriistu oma tööülesannete täitmiseks.

Kogu veebilehe kraapimiseks peavad nad selle alla laadima, kasutades Pythoni päringute teekit. Selle tulemusena laadib teabekogu teatud lehtedel alla HTML-i sisu. Veebiotsijad lihtsalt peavad meeles pidama, et on erinevaid taotlusi.

Pythoni kraapimisreeglid

Enne veebisaitide kraapimist peavad kasutajad lugema nende nõuete ja tingimuste lehti, et vältida õiguslikke probleeme tulevikus. Näiteks ei ole hea mõte taotleda andmeid liiga agressiivselt. Nad peavad tagama, et nende programm toimib nagu inimene. Üks taotlus ühe veebilehe kohta sekundis on suurepärane võimalus.

Erinevate saitide külastamisel peavad veebikasutajad silma peal hoidma, sest need muutuvad aeg-ajalt. Nii peavad nad uuesti külastama sama saiti ja vajadusel oma koode ümber kirjutama.

Andmete väljavõtmine ja otsimine internetist võib olla keeruline ülesanne ning Python võib muuta selle protsessi nii lihtsaks kui see võiks olla.

December 22, 2017