Back to Question Center
0

Milliseid vahendajaid saate Amazoni märksõnauuringute jaoks soovitada?

1 answers:

Enne kui näidata teile paar head ja kasutatud Amazoni märksõnauuringute vahendeid, alustame teadmistega. Kahjuks ei avalikusta Amazon kunagi A9-reitingualgoritmiga arvestatavaid konkreetseid põhimõtteid ega täpseid tegureid - just nagu suuremad otsingumootorid nagu Google, Yahoo, Bing jne. Kuid siin on see, mida me kindlasti teame - lampade con sensore crepuscolare prezzi. Hiljutiste praktiliste testide kohaselt:

  • Amazoni märksõnauuringute normaliseerimine on taas mängitud (vähemalt praeguseks). See tähendab, et peaksite tegema kõik endast oleneva, et vältida ainsuse / mitmuse lahknevusi või kasutada võimaluse korral madalamaid / ülemiseid juhtumeid, eriti kui tegemist on backend-märksõnadega.
  • Mõelge äsja hinnanguliselt 250-tähemärgilisele piirangule oma tagasisuuniste märksõnade koguarvule. Muidugi ei ole Amazonase ametnike jaoks mingeid rangeid piiranguid. Sellest hoolimata võite turvaliselt paremini jääda ja seda tingimust arvesse võtta.

Seda silmas pidades on aeg näidata teile mõned minu testitud võimalused Amazoni märksõnauuringute jaoks. Siin on lühike ülevaade kõigist, mida kasutada sügava ostude otsingu analüüsi ajal. Vähemalt proovige neid neid proovida. Ja muidugi on ainult teie otsustada, milline teie toodete nimekirja optimeerimine võtab.

1. Märksõna silm - see on mõnus vahend Amazoni märksõnauuringute abistamiseks. Märksõna silm on kihlvedu selle tõeliselt laialdase andmebaasiga, mis hõlmab üle miljoni erineva märksõnaettepaneku, mida toetavad keskmised otsingumahud, et saaksite selgelt kindlaks teha, millised neist võivad olla potentsiaalselt võitnud otsinguterminid ja mis on tõenäoliselt tasuvamad sihtmärksõnade põhiloendist ja pikkade sabade kombinatsioonid.

2. Kparser - see veebipõhine platvorm suudab kiiresti leida peamise võistlevate märksõnade ja ostupäringute kogumi. Andmed kogutakse kokku otseotsingu statistika ja kõige uuemate ostude suundumuste järgi mitte ainult Amazon ja eBay, vaid ka algse otsingu kaudu Google ja Bing. Kparseri ainus halb on see, et kahjuks on seda veebipõhist tarkvaraplatvormi pakutud tasulise juurdepääsu kaudu ainult püsivalt.

3. Märksõna Kiwi - on veel üks hea Amazoni märksõnauuringute tööriist, mis aitab eriti paremini mõista oma klientide kavatsusi. Kasutage oma laiaulatuslikku andmebaasi, mis on loodud teie sihtrühma terviklike andmetega, selle peamiste eelistuste ja üldiste ostutundega - kogutud otse Amazoni enda ja Google'i ostude suundumuste ja YouTube'i profiilide.

4. Asin Key - on viimane märksõna-uuringute platvorm, mida ma täna teile näitan. Kõige tugevamate külgede hulgas on see veebiteenuste tööriistakomplekt mitmesuguseid individuaalselt kohandatud tariifivalikuid, mida pakutakse erinevate tööriistade jaoks. Avastage märksõnauuringute võimalused järgmiste sisseehitatud raamistikega: Amazoni tooteloenduse SEO tööriist, täiustatud märksõna jälgija ja tema tugev märksõna esitusviis. Pange tähele, et Asin Key'i Amazoni märksõnauuringute platvorm teenib teid hästi ainult siis, kui sul on juba olemas põhiline arusaam SEOist ja peamistest poodide otsingu järjestamise algoritmidest.

December 22, 2017