Back to Question Center
0

Kuidas müüa rohkem Amazon'is, kui peamised sihtmärgiks valitud märksõnad valitud õigel viisil?

1 answers:

Kui soovite teada, kuidas rohkem müüa Amazonile - see lõplik juhend Amazoni kõige paremini müüdavate märksõnade ja pikkade saba kombinatsioonide valimiseks on just teie jaoks! Kõik teavad, et parema otsingutermini kasutuselevõtt toote lehe optimeerimine on sealsele kasvavale poodide arendamise põhikomponent. Asi on siiski selles, et isegi kui te midagi tead, ei tähenda see tingimata seda, et suudate seda praktikas õigesti teha. Sellepärast ma näitan sulle, kuidas rohkem müüa Amazonile järgmiste peamiste sihtivate märksõnade toote lehe optimeerimise põhiaspektide abil.Nii alustame.

Kuidas müüa rohkem Amazonist - Amazoni optimeerimise juhend märksõnade jaoks

Järgnevalt näeme Amazoni toodete lehe optimeerimise põhifunktsioonide järgmist peamised sihtimisega märksõnad ja pika-otsingu fraasid - blanco en foto negro y. Kui palju peaks eelistama põhjalikku märksõnauuringut? Milliseid märksõnu peetakse sihtrühmaks? Millised on kõige olulisemate märksõnade esitamiseks parimad asukohad? Kuidas täpselt teada, milliseid märksõnu peaks teie toote lehe optimeerimiseks kasutama?

Alustame määratlusega

Amazoni kui suurte otsingumootorite seisukohast, mis tegeleb müügipakkumistega, tähendab termin "märksõna" kas üht märksõna, saba kombinatsioon, mida elus ostja kasutab sisestamiseks otsinguriba seal. Üldiselt on märksõnade otsingu optimeerimine väga sarnane suuremate otsingumootorite (nagu Google'i enda jaoks) ja Amazoni oma A9 järjestamise algoritmiga.

Amazon ja märksõnad

Kuidas müüa Amazonist rohkem? Asi on selles, et vastus võib olla üsna lihtne ja tõepoolest väljakutse üheaegselt. Üldiselt võib iga Amazon algaja müüja ronida tooteotsingu ülaosas seal - õigete sihtivate märksõnade jaoks mõeldud toodete loendi optimeerimise abil. Loomulikult on seda lihtsam öelda kui lõpetatud, kuid kui potentsiaalne klient ei leia oma pakkumise otsimisel vastava märksõna otsimisel - te ei teeks peaaegu mingit mõõdetavat edu kogu teie veebiettevõtte kohta, eks?

Millised on teie peamised sihtmärksõnad?

See võib tunduda no-brainer, kuid esimene kõige tähtsamate märksõnade lisamine on teie toodete loend ise. Ma pean silmas, et peaksite võtmesõnade lisama primaarse toote lehe sektsioonidesse, lisaks tähtsuse järjekorra vähenemisele (nt toote pealkiri, tootekirjeldus, loendipunktide nimekiri, pildi alt-märgendid). Nii jälgib Amazoni A9 otsingu hierarhiagoritm teie toodete nimekirja mastaabis, leidke need peamised sihtimismärksõnad ja pika sabaotsingu kombinatsioonid ning võta neid arvesse, et lõplikult otsustada - millised üksused otsingud on teie tootelehtedega kõige paremini seotud ja täpselt, kus teie pakkumisi näidata vastavate väljavõttete nimekirjas.

Ja teine ​​märksõna kasutamine on konkreetne jaotis "otsingusõnad". "Neid jaotisi näitab Amazon iga kord, kui loote uue tootekirjelduse. Lihtsalt öeldes pakutakse sulle viit välju, milles on 50 tähemärki, et saaksite täita kõik, mida peate aktsepteeritaks, et teha asjakohasemaid otsinguid teie suunas. Arvestades, et need väljad ei ole tegelikult Amazonase elavate ostjate jaoks nähtavad, kasutatakse neid ainult järjestamise eesmärgil. Ja siin on, kuidas rohkem müüa Amazonile - kõigepealt veenduge, et kasutate neid tahvelarvuteid mõistlikult, nii et kasutate oma maksimaalset võimalust. Lihtsalt pöörake sellele jaotisele veelgi täpsemat tähelepanu, et kõik asjad oleksid olemas. Te peaksite täpselt teadma, mida ja mis eesmärgil te seal teete - ärge kartke teemasse süveneda ja lugeda vähemalt paar samm-sammult juhiseid, mis on seotud taustaprogrammide otsingukriteeriumidega.

Kuidas müüa rohkem Amazonist - vali õiged märksõnad

Esimene samm: ajurünnak

Sinu esimene samm siin on suur pilt teie peamistest sihtivatest märksõnadest ja arusaamine nende üldistest otsingumahtudest koos kasutussagedusega, mis on seotud teatud müügipakkumistega. Minu jaoks soovitaksin kasutada Google'i märksõnade plaanijat - see võib teie algse märksõnauuringu jaoks suurepärane lähtepunkt. Peamiselt sellepärast, et see tõmbab tegelikud otsinguandmed igast Interneti-nurgast, selle asemel et keskenduda peamiselt ühele veebisaidile nagu Amazon ise. Nii peate paremini kasutama Märksõnade plaanija tööriista - vähemalt selleks, et kujundada esialgne nimekiri peamistest sihtivatest märksõnadest, mida hakkate veidi hiljem täpsustama ja kasutama.

Teine etapp: rafineerimine

Järgmine peate valima spetsiaalselt kohandatud märksõnatööriista, et muuta peamised märksõnade loendid kindlasti lühemaks. Ma pean silmas, et peaksite mõistma, milliseid tegelikke suundumusi on kasutatud iga märksõna ja pika sabaga kombinatsioonide jaoks, mis teil on olemas, hoida alles ainult võltsitud otsingusõnad ja kõrvaldada ülejäänud vähemolulised. Nagu minu jaoks on suurte aegade mängija, kes tõesti teab, kuidas Amazonast rohkem müüa, soovitame kasutada ühte järgmistest märksõnatööriistadest ja veebiraamistikest, näiteks KeywordInspector, KeywordTool. io, JungleScout, Sellics Amazon Toolkit või MerchantWords. Igal neist tööriistadest on kasulikkust tõestatud funktsioon, seega on see ainult teie jaoks vaid üks valida.

Kolmas samm: asukoha kindlaksmääramine

Kui olete oma märksõnade põhiloendi täpsustanud lühikese ja käepärase praktilise kontroll-loendiga, on aeg viimast tegevust võtta. Siin on toote lehe peamised lõigud, mida optimeerida ülejäänud märksõnade jaoks:

  • Toote pealkiri - on mõeldud teie kõige olulisemate märksõnade kandmiseks nende asjakohasuse vähenemise järjekorras ja kasutamise sagedus (tähtsus).
  • Kuuli punktide nimekiri - olge ettevaatlik, sest selle jao eesmärk on anda toote spetsifikatsioonile lühike ja lühem nimekiri selle põhiomadustest ja eelistest, mitte lihtsalt täita seda nii paljude märksõnad kui võimalik.
  • Toote kirjeldus - eelmise jaotise laiendatud versioonina on teie tootekirjeldus täiesti elujõuline koht ülejäänud ülejäänud märksõnade ja pikkade otsingusõnade lisamiseks.
December 22, 2017