Back to Question Center
0

Semalt: Andmete kustutamine Javascriptiga

1 answers:

Nagu CSS ja HTML, aitab JavaScript mõni minut ja annab programmeerijatele ja arendajatele regulaarselt kasulikku teavet. Enamik saite ja blogisid töötab JavaScripti. JavaScripti mootorid on integreeritud erinevatesse veebibrauseritesse ja -rakendustesse ning neil on palju funktsioone - umzugshelfer wikipedia. Kõige kuulsamad raamistikud on allpool arutatud.

1. Kimono Labs:

Kimono Labsist kasu saamiseks peate õppima nii C ++ kui JavaScripti. See on kuulus veebimähk , mis sobib programmeerijatele ja arendajatele. Kimono töötab mitmete funktsioonide abil ja salvestab meie andmed, ilma et seda saaks. Kui installite ja aktiveerite, saavad Kimono Labid teie andmeid mõne minuti jooksul kraapida ja pakkuda täpset tulemust. See laadib teabe alla CSV-vormingus ja JSON-vormingus ning kasutab kvaliteetseid veebisaite loomiseks ja säilitamiseks API-sid. Kimono toimib üsna kiiresti ja saab hõlpsalt ka ostusaite ja RSS-i andmeid katki teha.

2. JSON Frame:

JSON Frame abil saate andmeid JSON-i ja CSV-failidest. See ka kriipsutab teavet HTML-dokumentidest ja PDF-failidest mugavalt. Samuti võite kasutada seda JavaScripti raamistikku erinevate veebilehtede navigeerimiseks. See täidab oma ülesandeid kiirel kiirusel ja väga täpselt, säästes teie aega ja energiat mingil määral.

3. Screen Scraper:

Screen Scraper abil saate tegeleda erinevate keeruliste ülesannetega, sealhulgas andmete täpse kogumisega, ainult kolme minutiga. See on üks parimaid ja põhjalikumaid JavaScripti raamistikke siiani. Screen skreeperit saab kasutada ainult siis, kui teil on suurepäraseid programmeerimisoskusi ja piisavalt teadmisi JavaScripti, Pythoni ja C ++ kohta. Lisaks sellele peaksite sellel raamistikus kasu saama põhiteadmised XML-i ja HTML-i kohta. See kriipsutab teavet HTML-dokumentidest ja saate seda teenust katsetada Citrixiga või mõne muu sarnase platvormiga. Pärast allalaadimist ja installimist käitab Screen Scraper mitut ülesannet samal ajal. See sobib nii väikestele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele. Selle raamistiku paremaks kasutamiseks on teil vaja ainult põhilisi koodikunsti oskusi.

4. Uipath:

See JavaScript-raamistik on spetsialiseerunud erinevate automatiseerimise tarkvara arendamisele ning sobib ettevõtetele ja veebimeistritele. Uipathi kasutavad ka mittekodeerijad ja see ei nõua teilt mingit muid programmeerimiskeelt kui JavaScript. Mõned selle eripära on lehe navigeerimine, PDF-failide kraapimine ja välk läbi kaevamine. Peate lihtsalt avama nõustaja ja tõsta esile teabe, mida soovite kraapida. Uipath saab andmeid vastavalt teie vajadustele ja ootustele. Me võime lisada sellesse kriimustamisraamistikku nii palju veebilehti kui me soovime.

5. Import. io:

See on tasuta töölauarakendus, mis aitab soovitud veebisaitidelt teavet kraapida. Import. io on Java-raamistik, mis sobib ettevõtetele, programmeerijatele ja mitte-programmeerijatele. See ei ole mitte ainult andmete kadu r, vaid ka indekseerija, kes saab kolme minuti jooksul kaevata kuni kaks tuhat veebilehte.

December 22, 2017