Back to Question Center
0

Andmekaabitsus on Semalt selgitatud

1 answers:

WebHarvy on populaarne andmete kaapimise tarkvara . See kasutab automaatselt erinevate veebisaitide andmeid ja salvestab sisu soovitud vormingus. WebHarvy abil saate andmete kraapida tehnoloogia veebisaitidelt, ajakirjadest, uudiste müügipunktidelt, reisikorraldajatelt ja e-kaubanduse saitidelt. WebHarvy sisaldab hulgaliselt täiustatud funktsioone, mis võimaldavad meil kergesti andmeid rasketel kohtadel koguda. Allpool on kirjeldatud mõnda selle kõige silmatorkavamat tunnust - parco giochi bambini caserta news.

1. WebHarvy kraabib pilte ja videoid:

WebHarvy abil saate hõlpsalt oma lemmikpildid ja videod andmeid ekstraktida. See tööriist tuvastab kõigepealt kujutise olemuse ja kriimustab seda vastavalt teie vajadustele. See peidab peamiselt PNG- ja JPG-failide teavet, kuid võite ka andmeid PDF-dokumentidest välja võtta.

2. WebHarvy korraldab teie veebisisu:

Teine WebHarvy eripärane omadus on see, et see korraldab teie veebisisu ja aitab teil seda kohe avaldada. Sa pead lihtsalt mõne malli konfigureerima ja WebHarvy laadib alla kõvakettal oleva sisu võrguühenduseta kasutamiseks. WebHarvy sobib inimestele, kellel pole programmeerimisoskusi ja kes soovivad oma ettevõtteid luua.

3. Võimas veebiarve:

Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise tööriistadest, indekseerib WebHarvy teie veebisaite ja aitab teil parandada veebisaidi otsingumootori paremusjärjestust. Selle tööriistaga saate luua ka online-broneerimisvorme ja otsingumootori vorme. Lisaks sellele otsib WebHarvy teie jaoks märksõnu ja katab teie andmed ilma pika saba ja lühikeste märksõnade häirimata.

4. WebHarvy väljastab dünaamilistest veebisaitidelt pärinevad andmed:

Enamik Web-kaabits ei saa andmeid dünaamilistest veebisaitidest välja võtta ja väljunditest palju vigu teha. Kuid WebHarvy fikseerib kõik väljundist tulenevad vead ja õigekirjavead. See kogub AJAXi veebisaitidelt saadud andmed ja laadib need otse kõvakettale.

5. WebHarvy ekspordib andmeid erinevates vormides:

WebHarvy abil saate eksportida andmeid Excel, CSV, XML, JSON, SQL Serveri, Oracle, MySQL ja OleDB. Lisaks saab see tööriist andmeid eksportida Excel 2003 ja Excel 2007-le. Andmed salvestatakse automaatselt soovitud vormingus.

6. WebHarvy pakub rämpsposti kaitset:

WebHarvy abil saate tagada oma turvalisuse ja privaatsuse Internetis. See tööriist ei töötle andmeid pahatahtlikest veebisaitidest ja pakub täielikku rämpsposti kaitset oma kasutajatele.

7. Web Scraping Sessionide ajakava:

WebHarvy abil saate planeerida oma veebihakuava seansi ja saate otsustada, kui palju lehekülgi soovite mõne tunni jooksul kraapida. Selle tööriista abil saate kümne minuti jooksul katkestada kuni 10 000 veebilehte ja teha päevas sadu veebipõhiseid katseprojekte.

8. Deep Integration with its API:

Sellel veebi kraapimisvahendil on avatud API, mis aitab hõlpsasti veebihakkamise projekte luua ja muuta. Te saate kohandada oma seadeid ja saata andmeid ühe API või mitme API abil.

9. WebHarvy tuvastab dubleerivad andmed:

WebHarvy abil saate tuvastada dubleerivat sisu ja saada sellest kohe vabaneda. On oluline, et veebimeister avaldaks kvaliteetset sisu paremate otsingumootori pingerida. WebHarvy on automaatne tööriist, mis tuvastab dubleerivad andmed ja parandab selle kohe, muutes teie töö lihtsamaks.

10. WebHarvy - SEO-sõbralik tööriist:

WebHarvy abil saate kraapida andmeid metakoodetelt, piltidelt, sisemistelt ja välistest linkidest ning märgendatribuutidest. See on SEO-sõbralik tööriist, mis aitab parandada saidi otsingumootorite paremusjärjestust.

December 22, 2017