Back to Question Center
0

Semalt - kuidas kraapida veebilehti?

1 answers:

Ilus supp on Pythoni raamatukogu, mida laialdaselt kasutatakse veebilehtede kraapimiseks, luues parspuu XML- ja HTML-dokumentidest. Andmeanalüüsi ja haldamise valdkonnas kasutatakse laialdaselt veebilõikamist, veebisaitide ja lehtede andmete hankimise tehnikat. Enamikul juhtudel on andmeteaduse eeltingimus Pythoni programmeerimiskeel.

Python 3 sisaldab kraapimisvahendeid ja mooduleid, mida saate oma andmehaldusprojektile rakendada. Praegu käib nagu Beautiful Soup 4, see moodul sobib nii Python 3 kui ka Python 2-ga - melbourne cup fascinator ideas. 7. Kaunis supp 4 moodul on võimeline looma sulgepuu ka suletud sildipuppile. Selles juhendis saate teada, kuidas printida lehte ja kirjutada kaabitud andmed CSV-faili.

Alustamine

Alustamiseks seadke arvutisse server või kohalik Pythoni kodeerimiskeskkond. Samuti peate oma masinale paigaldama kaunist suppi ja taotlusi. Mõlema mooduliga töötamise tundmine on samuti vajalik eeltingimus. HTML-i sildistamise ja struktuuriga tutvumine on ka lisaväärtus.

Teie andmete mõistmine

Selles kontekstis kasutatakse riikliku kunstigaleriid pärinevaid andmeid, et aidata teil mõista, kuidas kasutada ilusat suppi 4. Riiklik kunstimuuseum koosneb 120 000 tükist, mida teevad ligikaudu 13 000 kunstnikku. Kunst asub Washingtonis. C, Ameerika Ühendriigid.

Andmebaasi kaevandamine ilusa suppiga pole nii keeruline. Näiteks kui keskendate tähega Z, märkige loendist eesnimi ja märkige see alla. Sellisel juhul on eesnimi Zabaglia, Niccola. Järjepidevuse huvides märkige lehe arv ja viimase lehe esitaja nimi.

Kuidas taotlusi ja Ilus supp raamatukogu importida

Raamatukogude importimiseks aktiveerige oma Python 3 programmeerimiskeskkond. Veenduge, et olete programmeerimiskeskkonnaga samas kataloogis. Käivitamiseks käivitage järgmine käsk. my_env / bin / aktiveerima.

Loo uus fail ja hakkab importima ilusat suppi ja soovib raamatukogud. Taotluste kataloog võimaldab teil kasutada oma Pythoni programmides HTTP loetavas vormingus. Ilus supp, teiselt poolt, töötab lehtede kiireks kraapimiseks. Ilusa suppi importimiseks kasutage bs4.

Veebilehe kogumine ja analüüsimine

Taotluste kasutamine kogub oma esimese lehe URL-i. Esimese lehe URL määratakse muutuja lehele. Ehitage BeautifulSoup objekt päringutest ja analüüsige objekti Pythoni parserist.

Selle õpetuse eesmärk on koguda lingid ja kunstnike nimed. Näiteks saate koguda kunstnike kuupäevi ja rahvusi. Windowsi kasutajatele klõpsake hiire parema nupuga artisti eesnime. Sellisel juhul kasutage Zabaglia, Niccola. Mac OSi kasutajatele puudutage "CTRL" ja klõpsake nime. Veebiarendajate tööriistade avamiseks klõpsake menüükäsuga "Kontrollige elementi", mis kuvab ekraanil hüpikaknaid. Ilusa suppi tegema printida kunstniku nimed, mis parsivad puu kiiresti.

Alumiste lingide eemaldamine

Veebilehe alumiste linkide eemaldamiseks kontrollige DOMi, paremklõpsates elemendil. Sa tuvastad, et lingid on HTML-tabeli all. Ilus suppi kasutades kasutage analüüsimispuust siltide eemaldamiseks "lagunemise meetodit".

Kuidas eemaldada sildi sisu

Te ei pea terve lingi märgendi printima, et eemaldada sildist materjali ilus supp. Samuti võite lüüa artistidega seotud URL-id, kasutades Ilusat suppi 4.

Kaadetud andmete hõivamine CSV-failile

CSV-fail võimaldab teil säilitada struktureeritud andmeid tavalises tekstis, vormingus, mida enamasti kasutatakse andmelehtede jaoks. Soovitatav on kasutada Pythonis lihtsaid tekstifaile.

Veebiandmete ekstraktsiooni kasutatakse lehtede kraapimiseks ja teabe saamiseks. Ole tähelepanelik nende veebisaitide kohta, kust teete väljavõtteid. Mõned dünaamilised veebisaidid piiravad nende veebisaitide veebiandmete hankimist. Ilus supp ja Python 3 lehe lõikamine on nii lihtne.

December 22, 2017