Back to Question Center
0

Semalt poolt selgitatav Web-Scraper Link Selector

1 answers:

Veebiotsijad peavad liikuma veebisaitide kaudu ja täpsustama täpset teavet, mida nad soovivad. See on väga tõhus veebiprotsess, mis annab kasutajatele võimaluse ekstraktida mitmeid lehti, mis kasutavad JavaScripti Ajaxit. Kasutajad saavad seda erilist kraapimisvahendit paigaldada väga lihtsalt, ilma et oleks vaja kasutada täiendavaid tehnilisi oskusi. Web-kaabits aitab neil koguda kogu vajalikku teavet kiiresti ja lihtsalt. See on parim tasuta veebihakkamine Chrome'i laienduste tööriist, mis on spetsiaalselt ette nähtud algajatele, kes soovivad saada veebisaidilt andmeid ilma professionaalse - криптовалюта организации.

Mitmesuguste andmete koputamine veebi kaudu

Iga kord, kui web-kaabits avab internetist uue lehe, peavad kasutajad mõned elemendid. Pärast plaani koostamist peavad kasutajad välja töötama valijaid. Need on teatud veebisaidi elemendid, mis sisaldavad teatud andmeid. Kasutajad saavad valijaid paneeli kaudu lisada, redigeerida või kustutada. Kasutajad saavad seda kriimustamisvahendit kasutada mitmesuguste andmete (nt sisu, tabelid, pildid, telefoninumbrid, hinnad jne) kogumiseks. Pärast vajaliku teabe kogumist saavad kasutajad tulemuste kopeerida kui lõikelauale TSV ja salvestada need kaustadesse või eksportida tulemusi Google Docsi Exceli arvutustabelisse.

Mitme tasandi navigeerimine

Selle ekstraktsiooni tööriista abil saavad veebiotsijad liikuda erinevate kategooriate ja alamkategooriate vahel ning kergesti valida linktekste. Näiteks saavad nad valida kaks linkide valijat: üks peamiste kategooriate jaoks ja teine ​​alamkategooriate jaoks. Nii saab navigeerida erinevatel veebilehtedel ja URL-ide väljavõtteid.

Kuidas kasutada paginatsiooni

Tänapäeval on paljudel e-poest ja jaemüüjatel oma veebisaitidel mitu kategooriat. Kasutajad peavad otsustama, millist kategooriat nad soovivad kasutada. Igal grupil on oma toodete nimekiri koos pagination linkidega. Veelgi enam, kasutajad peavad meeles pidama, et on olemas mõned lehed, mis on saadaval ainult lehtede lehekülgedelt, mitte teatud kategooriast. Nad peavad lihtsalt alustama sisukaart (plaan) loomisega ja alustama objektide hankimist. Selleks peavad nad leidma lehekülgede linkide valimiseks uue linki valija. Kasutajad peavad meeles pidama, et kui veebiserver avab teatud kategooria, saab ta sellel konkreetsel lehel ainult üksusi koguda. Siis saab ta kasutada erinevaid võimalikke lehtede linke. Need lingid võivad avastada rohkem seotud andmeid, samuti kasutajate jaoks rohkem lehitsemise linke.

Sellel väljavõttel on mõni suurepärane omadus ja see võib aidata veebikasutajatel soovitud tulemusi koguda, analüüsida neid hiljem. See on lihtne tööriist, mis ei vaja mingit kodeerimist ja kasutajatel ei ole vaja arenenud arvutiprogrammide oskusi. See on parim tasuta veebilaiendamine Chrome'i laiendusele mitteprogrammeerijatele, kes soovivad veebisaidilt andmeid hankida, ilma et kasutaks veebiserverit. Nad peavad lihtsalt installima Google Chrome'i brauserit.

December 22, 2017