Back to Question Center
0

Skrapi tööriist, mida peaksite kaaluma - Semalt selgitas

1 answers:

Google'i kaartide kaabits on suhteliselt uus, kerge, võimas ja mitmekülgne tööriist. See tõmbab andmeid erinevatelt veebilehtedelt ja Google'i kaartidelt ning saab tulemusi CSV ja JSON vormis. Selle kõikehõlmava teenuse abil saate tõhusalt sihtida ettevõtete veebisaite, telefoninumbreid ja e-posti aadresse. Mõned selle eripära on allpool arutatud - ipayroll nethris.

1. Mitmevormitud andmed:

Google'i kaartide kaabitsaga saate linnast, sihtnumbritest, hinnangust, laiuskraadidest, pikkusnäitajatest, avanemisajast ja ärinimedest mugavalt välja võtta. See ekstraktor aitab muuta töötlemata andmed organiseeritud kujul ja säästab aega ja energiat. Kui olete väsinud andmete kogumise ja kaapimise käsitsi ning neil pole piisavalt programmeerimisoskusi, peate Google'i kaartide skreeperit proovima, et oma tööd teha.

2. Saadaval kahes väljaandes:

Erinevalt teistest tavapärasest kraapimisest, on Google'i kaartide kaabits saadaval kahes eriomandis: standardversioon ja demo väljaanne. Demo väljaanne võimaldab teil seda tarkvara proovida ja nautida oma teenuseid kuni 15 päeva. Tavaline väljaanne maksab teile 99 $ ja avab erakordseid eeliseid ja funktsioone.

3. Sihtib tuhandeid lehekülge iga päev:

Üks Google'i kaartide kaabitsa eripärasemaid tunnuseid on see, et selle sihtmärk on kuni 150 000 veebilehte päevas ja selle teenuse eest midagi ei maksta. See tööriist on suurepärane nii programmeerijatele kui ka mitte-programmeerijatele ning võimaldab neil mitmele lehele andmete kadu enne, kui nad ostavad tasulist versiooni.

4. Toetab mitut vormingut:

See täiustatud veebibrauser või andmekoguja salvestab teie andmed JSON-i, RSS- ja CF-vormingus; saate soovitud andmed Exceli lehtede avada või importida otse oma Google Drive'i.

5. Ühilduv ja usaldusväärne:

Suur arv andmete kadusid tarkvara ja tööriistu, mis ei toeta mitu brauserit. Erinevalt impordist. io ja Kimono Labs, Google'i kaartide skreeper ühildub Windows 7, Microsoft XP, Windows 8 ja Windows 10-ga. Lisaks sobib see Google Chrome'i, Firefoxi ja Internet Exploreriga ning on usaldusväärne teenus.

6. Näitab tulemusi täpselt:

Kui soovite andmete kriitilisuse ajal pidevalt jälgida ja säilitada andmete kvaliteeti, proovige Google'i kaarte kaabitsa abil. See teenus võimaldab teil vaadata andmeid ja lahendada kõik väikesed vead omaette. Lisaks pakub see võimalusi erinevate otsingukriteeriumide ja märksõnade sisestamiseks korraga.

7. Töötab lihtsalt ja mugavalt:

Google Mapsi kaabits on lihtne kasutada ja sellel on kasutajasõbralik liides. Kui olete valinud kategooria või sisestanud märksõna ja asukoha, peate otsingu alustama ja ootama oma väljundeid paar minutit. Google'i kaartide andmete ekstraktor sobib igat tüüpi ettevõtetele ja loob puhas ja loetav CSV-failid koheselt.

8. Väljavõtte kõikjal ja igal ajal:

Saate seda tööriista kasutada oma nutitelefonis, tahvelarvutis või arvutisüsteemis ja täita oma ülesandeid igal ajal ja igal ajal. Sa ei pea oma tulemusi muretsema. See tööriist annab täpsed andmed olenemata kasutatava seadme tüübist ning sobib vabakutselistele ja ärimeestele. Selle teenuse abil saate isegi kollaste lehtede ja valgete lehtedega kraapida.

December 22, 2017