Back to Question Center
0

Kuidas täita Amazon müüja keskne märksõnadega õigel viisil?

1 answers:

Enne midagi muud, nägem seda - märksõna ja otsingutermini optimeerimine Amazonil on palju erinev, võrreldes kõigi suuremate otsingumootorite nagu Google ise. Ma mõtlen näiteks olukorda, kui peate lisama palju asjakohaseid märksõnu ja pikaajalisi otsingutermineid - otse oma tootelauale, mis on tuntud kui Amazon müüja keskne backend märksõnade jaotis. See on hea koht, et asetada kõik teie toote / tootekategooria jaoks olulised märksõnad, kuid ei leia oma asukohta teie toote pealkirjas või näiteks nende täpsete punktide loendit.

Teie Amazon müüja kesksete märksõnade jaotis on hea koht ka erinevate märksõnade variatsioonide kasutamiseks, mida kunagi ei tehta ühegi nähtava integratsiooni jaoks (näiteks üldised kirjad, mis on muutunud märksõnadele omal moel kõnekeelsed sünonüümid, LSI kombinatsioonid jne. ).

Amazon müüja keskne taustakasutus märksõnad

Pange tähele, et alates 2017 - cheap loans compare. aasta algusest on Amazon müüjate keskne märksõnade jaotiste peamised väljad indekseeritud ainult 250 tähemärgiga. See tähendab, et iga Amazoni suuremahuline müüja peaks olema ennetav, et kõik oleks õigeaegselt tehtud kõigi vajalike ümberkorraldustega. Sellepärast ma näitan sulle lühidalt näpunäiteid ja kasulikke trikke teie Amazon müüja keskse tagasiside märksõnade jaotisele. Korrigeerimisel kaaluge järgmisi ideid ja avaldusi:

  • Võtke oma sihtmärksõnade peamine nimekiri ja tähtsuse järjekorda iga kombinatsiooni jaoks nende olulisuse järjekorras. Sel juhul tuleb siiski tähele panna, et pole vaja ühtegi märksõna korrata - lihtsalt sellepärast, et Amazon katab vaikimisi viie peamise tausendiväljundi pikkade otsingusõnade kombinatsioone.

  • Püüa sisestada nii palju erinevaid unikaalseid märksõnu iga viie välju kohta. Veelkord ei pea üldse ühtegi märksõna korduvalt kasutama. Paremini kasutaksite seda piiratud ruumi mõistlikumalt.
  • Keskenduge tähemärkide salvestamisele teie Amazon müüja keskse tagasiside märksõnade lõigetes. Pidage meeles, et isegi mõne tähemärgi korral on võimalik mõnikord lisada kogu uus otsingutermin.
  • Samuti tuleks vältida kordusi, mis sisaldavad sõnajärgseid märksõnu. Pidage meeles, et kui Amazoni A9 otsingu järjestamise algoritm on seisukohast, siis ainult kaks lühikeste sidekriipsudega seotud sõna juba hõlmavad kõiki võimalikke üksikute sõnu ja sõnaühendusi. Sama reegel kehtib nii suur- kui väiketähtede, täiteaine / peatus sõnade, hüüumärkide kohta (veenduge, et neid vältida on kõik kulud!).
  • Iga märksõna või pikk saba fraas tuleks eraldada ainult ühe tühikutega. Ma mõtlen, et komaid pole üldse vaja, siis ei laseks nad neid väärtuslikku märkeruumi võtta.
  • Lõppkokkuvõttes veenduge, et kasutaksite kogu ruumi Amazon müüja keskne backend märksõnade jaos. Nii, ärge unustage, et teil on topeltkontroll, et kõik oleks paigas, ilma ühegi olulise märksõna lisamata.
December 22, 2017