Back to Question Center
0

Millised on Amazoni järjestamise algoritmiga arvestatud peamised tegurid?

1 answers:

Kui kasutate Amazonis oma poodide äri, peate olema juba tuttav otsingumootori optimeerimise (SEO) algse kontseptsiooniga. See võib tunduda olemuslikuks, kuid iga suurim otsingumootor (nagu Google ise, aga ka Yahoo, Bing jne. ) omab oma järjestuse algoritmi - cheap dedicated windows server hosting. Siiski liiga palju online ettevõtjad müüvad seal ei tea veel väga olemasolu Amazon asetamise algoritmi. Sellepärast ma näitan sulle peamisi tegureid, mida Amazoni järjestamise algoritm on ennustanud, toetades teie tooteloendite optimeerimise põhielemente sektsioonide kaupa. Sel moel mõistate, kuidas oma tooteleheküljele luua kvaliteetset sisu. Lõppkokkuvõttes leia oma toodete pakkumisi Amazoni otsingu peal, mis on loetletud enimmüüdud esemete hulgas.

Amazoni järjestamise algoritmi kohapeal toimivad SEO tegurid

Siin on teie tootelehel leitud põhitegurid, mis määravad teie Amazon otsingu pingeread. Nende kõik teadmine aitab teil täpselt teada, mida tuleks teie tootekirjade optimeerimisega maksimaalse müügitulemuse saavutamiseks teha ja teie veebis nähtavust parandada kindlasti uuele tasemele.

Toote pealkiri

Teie toote pealkiri on teie Amazon toodete lehe esimene osa, millel on seal SEO tähtsusetu tähtsus. Nii nagu standardsete otsingumootorite korral, mõjutab Amazoni järjestamise algoritmi peamine pealkirja tag. Nii saate oma käsutuses kuni 500 tähemärki, et kasutada oma parimaid täpselt sihitud märksõnu ja peamised pika tausta otsingukombinatsioonid veebipõhise otsingu maksimaalse ekspositsiooni jaoks seal.

Kuuli punktid

See on toote lehe järgmine sektsioon, mis leiti toote nimetuse all. Kuigi selle fakti tõestamiseks pole ametlikke tõendeid, kuid täppipunktid võivad teie konversioonide edenemisel olla suurepärased. Teie toote puhta ja selge kokkuvõtte kättetoimetamine on ka suurepärane koht, et lisada mõned teie peamised sihtimisega märksõnad, mis omavad teie esemeid oma parimatel külgedel.

Toote kirjeldus

Teie Amazon lehekülje viimane osa külastaja nähtav on teie toote kirjeldus. Tegelikult on see täppide nimekirja laiendatud versioon. Veelgi enam - vastavalt Amazoni järjestuse algoritmile ei ole see sektsioon tehniliselt vajalik, vähemalt otsese kasutajakogemuse jaoks. Sellest hoolimata on täieliku tootekirjelduse kasutamine endiselt väga tähtis. Loomulikult, kui soovite Amazonist hästi hinnata.

Taustaprogrammid Võtmesõnad

Tagasiulatuvate märksõnade ja otsinguterminite see osa ei ole teie külastajatele tegelikult nähtav.Kuid see jaotis on spetsiaalselt ette nähtud ülejäänud asjakohaste märksõnade kandmiseks - ainult pingerida. Sel moel pidage meeles, et Amazon backend märksõnad on parim koht, et panna kõik oma sihtmärksõnad, mis ei olnud veel teie toote pealkirjas või toote kirjelduses. MAYBE teil on mõistlik võimalus mõnda aega tagasi tulla ja läbi vaadata, nii et osa kõige sobivamatest backend märksõnad asendaksid edukalt oma toote pealkirjas, kirjelduses või nimekirja punktid.


December 22, 2017