Back to Question Center
0

Millised on A9 otsingumootori optimeerimise kõige levinumad vead?

1 answers:

See võib tunduda olevat mitte-brainer, kuid pood ostjad võivad leida täpselt, mida nad vajavad - ainult siis, kui teie tooteloend sisaldab kõiki vajalikke otsingutermineid, mis on tihedalt seotud potentsiaalse ostja poolt sisestatud otsingupäringuga. Kuid arvestades, et märksõnade optimeerimise tehnoloogiate lõviosa töötab peaaegu samal tasemel, on Amazoni A9 otsingumootori optimeerimine sellele protsessile väga erinev lähenemisviis. Ja see tähendab, et seal on palju sageli esinevaid vigu, sest paljud Amazonase müüjad ei tea veel - box mod istick. Sellepärast ma loen selle müsteeriumi A9 otsingumootorite optimeerimise ümber ja näitan teile kõige levinumaid lõkse vastavalt korduvatele vigadele, mille on teinud paljud Interneti-ettevõtjad, kes müüvad oma tooteid selles tõeliselt rahvarohkes turus.Niisiis, lähme!

Amazon A9 otsingumootori optimeerimine

Viga: taustaotsingu otsingusõnad

Asi on selles, et liiga paljud Amazoni müüjad usuvad, et A9 otsingumootorite optimeerimise jaoks on kõige vähem olulised väljad oma toodete loendis, mis sisaldab ülejäänud oma põhieesmärke (mis tegelikult ei suutnud oma asukohta leida toote pealkirjas või kirjelduse osas). Ja nad kõik on kohutavalt valed. Seega, kui soovite oma tootenimekirjas märksõnade optimeerimist kõige paremini ära kasutada, on siin teie toote lehe optimeerimise õige viis (tähtsuse järjekorras):

1) toote pealkiri;

2) kuulipunktide nimekiri;

3) Tausta otsinguterminid;

4) Tootekirjeldus.

See ongi!

Kaks vead: kõik ühes kohas paigutamine

Ma mõtlen siinkohal, et A9 otsingumootori optimeerimise kõige sagedasemate vigade seas on üsna tavaline olukord, kui müüja paneb lõviosa peamistest sihtivad märksõnad - ainult ühes kohas, selle asemel, et kõik oleks jagatud viieks jooniks. See tähendab, et ükskõik millisele väljale pole vaja anda seda 250 tähemärki, olenemata sellest, kui palju tähtsust te neile annate.

Sellepärast keskendutakse ainult ühele reale lihtsalt sellepärast, et olete tõenäoliselt raisanud ülejäänud märksõna võimalustest 80%.

Kolmas viga: samade sõnade kasutamine korduvalt

Amazoni sõnul ei ole vaja teie sisu ükskõik millist osa dubleerida, mis on juba leidunud teie tooteloendi mis tahes teistes atribuutides. See tähendab, et teie peamistes sihtmärkide märksõnades on dubleeriv kasutamine - see on vaid see väärtuslik ruum. Lõppude lõpuks jätab teie tootekirjelduse optimeerimine täpsema ja mõistlikumaks muutmisega avatuks suurema hulga või indekseeritud märksõnade saamiseks, et saaksite sellest kasu saada. Lihtsalt peate siin kõike, mida peate siinkohal mainima iga peamist sihtmärki üks kord (see on kindlasti piisav) ja vabalt liikuda oma tootelehe järgmiste sektsioonide täitmiseks, mis vajavad optimeerimist ülejäänud täpselt sihitud otsinguterminite jaoks.

December 22, 2017