Back to Question Center
0

Semalt: Mozenda Data Extractor - parim ja usaldusväärne tööriist

1 answers:

Mozenda on kõikehõlmav veebihistav teenus; see on kõige paremini tuntud oma kasulike omaduste ja võime eest korraga täita mitu ülesannet. See tarkvara võimaldab teil Aliexpressist sisu hõõruda. com, Boohoo. com, Amazon ja eBay. Failid saate salvestada Dropboxi ja Google Drive'i või laadige see otse kõvakettale alla.

Kuidas Mozenda töötab?

Mozenda täidab oma ülesandeid järgmiselt:

1 - wohnung professionell putzen lassen. See väljastab andmeid mitmest saidist. Esiteks identifitseerib Mozenda andmete mustreid.

2. Järgmises etapis ühendab see andmekogusid.

3. Kolmandaks saadab Mozenda tulemused kahele peamisele pilvmäluteenusele: Dropbox ja AWS.

Mozendi veebikonsool ja vahendaja ehitaja

1. Mozendi veebikonsool - see veebirakendus võimaldab meil oma agente käitada (kraapide projektid). Saame ka vaadata ja korraldada tulemusi ning eksportida saadud andmeid CSV-i ja JSON-i.

2. Agent Builder - see on Windowsi rakendus, mida kasutatakse samaaegselt mitme andmete hankimise projektide loomiseks.

Mozendi kõige iseloomulikumad tunnused:

1. All-in-one tarkvara:

Mozenda on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese poolest. See pole mitte ainult veebiekstraktor, vaid ka indekseerija; see tarkvara kasutab teie veebisaitide indekseerimiseks erinevaid roboteid. See võib-olla ekstraktib andmeid keelatud veebisaitidelt ja peate lihtsalt esile tõsta URL-i, et see saaks kohe kraapida. Lisaks pakub see rämpsposti kaitset ja fikseerib kõik alaealised vead teie sisus.

2. Sobib väiksetele ettevõtetele:

Käivitamisel ei pruugi teil olla võimalik investeerida kallis andmekaabitsusse või veebi indekseerijana. Kuid Mozenda on vaba tarkvara, mis suudab mugavalt teha väga hirmuäratavaid ülesandeid. See analüüsib veebidokumente, kogub teavet konkurentide, viimaste suundumuste, arenevate turgude kohta ja annab teile soovitud tulemused mõne minuti jooksul. Mozenda sobib vabakutselistele ja väikestele ettevõtetele ning ei nõua, et teil oleks kodeerimis- või programmeerimisoskusi.

3. Tühjenda kogu veebisait:

Kui soovite kogu veebisaiti kraapida, siis on Mozenda teie jaoks õige valik. Teadlased vajavad eksperimentide tegemiseks ajakirjadest ja e-raamatutest teavet. See tööriist aitab paremini koguda kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid ning ettevõtted saavad kasutada Mozendat erinevate toodete turuletoomiseks ja turustamiseks.

4. Hea bränditeadlikkuse huvides:

Kui olete brändi käivitanud või soovite oma tooteid ja teenuseid internetis reklaamida, peate kasutama Mozendi. Selle andmete kogumise teenuse abil saate hõlpsalt andmeid koguda, teha mitmeid katseid ja jälgida oma dokumentide kvaliteeti. Samuti aitab see tööriist luua rohkem viiteid ja edendada teie brändi sotsiaalmeedias tõhusalt ja tõhusalt. Lühidalt: saate selle tarkvara abil oma äri kasvatada ja potentsiaalseid kliente kogu maailmas sihtida.

December 22, 2017