Back to Question Center
0

Millised on Amazoni TOP-i märksõnade planeerijad, mis võivad parandada Amazonase auastmeid?

1 answers:

Amazoni jaemüügiplatvormi käivitamisel tuleb teil alustada alguses mõnda erinevat etappi. Algul peate valima turunišši, kus soovite oma ettevõtet käivitada. Peate otsustama, millised tooted toovad teile kõige rohkem kasu ja leiavad tarnijaid. Lisaks peate otsustama Amazonase müüjaprogrammi, mida soovite kasutada (olenevalt teie ettevõtte vajadustest ja eesmärkidest) - эстония крипто лицензия. Kui kõik probleemid on lahendatud, peate jätkama Amazoni äritegevuse kõige olulisemat käivitamist - märksõnauuringuid.

Teie Amazon toodete loendi jaoks on kindel tee, mida peate järgima märksõnauuringute läbiviimist. Järgides neid samme, saate avastada suuremahulisi otsingutermineid ja neid pika sabaga unikaalseid sõnu, mis võivad suurendada teie toote lehte Aasia otsingutulemuste lehe ülaosale niši termineid.

Selles artiklis läbime teie Amazoni märksõnauuringute kampaania olulised sammud ja saate teada, millised Amazoni märksõnade planeerijad saavad teie arendusprotsessi ajal teie usaldusväärseteks assistentideks.

Amazon märksõna teadusuuringute etapid

Meie päevadel on Amazoni võistlusel peavõru tase. Sellepärast võib rahvahulgast välja tõrjuda üsna raske. Sa ei saa lihtsalt asetada oma tooteid Amazonile ja oodata müüki. Tulevased müüjad peavad oma potentsiaalsetele klientidele jõudmiseks tegema kõik endast oleneva. Amazoni edu peamine võti on valida kirje optimeerimiseks õiged sõnad. Piisava uurimistöö tegemiseks peate meeles pidama oma klientide vajadusi ja nõudmisi. See aitab teil leida kõige asjakohasemad ja maksimaalselt täpsed otsinguterminid, mida ostjad kasutavad Amazonase toodete leidmiseks.

  • Läbi ilmsete Amazoni funktsioonide

Võite oma nimekirja alustada otsinguterminitega, mida võite ostjana otsida. See aitab teil teie uurimiskampaania jaoks õiget suunda määrata. Uute märksõnaideede leidmiseks võite uurida toote funktsioone.

  • Esmatasude hindamine

Lisaks füüsilistele omadustele võite kaaluda ka kohtleb ennast ja kõiki eespool loetletud funktsioone. Teil tuleb loetleda kõik tooted, mida te müüte, kõigi nende toodete eeliste kohta, et leida oma noteeringute jaoks asjakohased pikaajalised otsinguterminid. Siis saate kontrollida valitud otsingutingimusi nende asjakohasuse ja otsingupotentsiaaliga. Saate seda teha kas käsitsi või Amazoni märksõnade planeerijate abiga.

  • Sünonüümide ja nendega seonduvate terminite otsimine

Nagu tava näitab, ei kasuta inimesed alati otsingutulemuste kirjeldamiseks alati samu sõnu ja väljendeid Amazoni jaoks. Sellepärast on mõistlik leida vähemalt kaks või kolm sünonüümi iga valitud märksõna kohta. Lihtsalt kasutatavad tööriistad asjakohaste sünonüümide otsimiseks on tesaurus. com. Toote kirjeldamiseks teiste terminite leidmiseks saate pöörduda Amazoni. com. Lihtsalt sisestage oma sihitud märksõna esimesed tähed Amazoni otsingukasti ja teile antakse nende tootega seotud terminite loend.

December 22, 2017