Back to Question Center
0

Semalt esitleb tõhusat veebi väljavõtetööriista

1 answers:

Inimesed on juba teadlik sellest, kui oluline on veebihakkamine , nii et see on suur vajadus selle järele. Soovi korral sularaha pakkumiseks on välja töötatud arvukalt veebihistamisprogramme. Mõnel neist on üks ebasoodne puudus või teine.

Tegelikult on mõned ettevõtted pidanud proovima mitut taotlust, enne kui nad komistasid oma äritegevusele sobivaks - cauchos goodrich rin 14 deportivos. Siin on soovitus teile. Proovige veebisaiti väljavõtteid 9. 62, kergesti kasutatav veebisait, kustub tarkvara.

Veebilehe väljavõttega 9. 62, on täiesti lihtne kogu veebisaidi alla laadida ja kogu kohalikku kõvakettale salvestatud sisu salvestada. Allalaaditud saite saab kasutada ja uuesti kasutada, kuna need on juba salvestatud. Allpool on arutletud programmi muude atraktiivsete omaduste üle.

Võimalus korraga koputada kuni 100 sajandit

Selle vahendi üks asi on selle tõhusus. See võib ühe korraga alla laadida kuni sada veebilehte, pilte, graafikat ja muid andmeelemente. Samuti on see võimalus faile korraga alla laadida mitmelt veebisaidilt. Peate ainult loetlema kõik oma sihitud URL-id.

Filtreerimine

Mõnikord võib sihtotstarbelistest veebilehtedest vajada ainult teatud sisu. See tööriist aitab teil välja lülitada, kuna see võib filtreerida ainult vajalikku sisu veebilehtedelt. Teisisõnu, Web Extractor 9. 62 pakub ka kõrgetasemelist täpsust.

30-päevane katseaeg

Loomulikult on teil lubatud mõni päev proovida, et saaksite otsustada, kas seda osta või mitte. Seepärast on see 30-päevane katseaeg. See ei reageeri pärast 30. päeva, kui te seda ei osta.

Ühilduvus

See töötab mitme Windowsi operatsioonisüsteemi versiooniga. See toetab Windows Vista, 2003, 95, XP, Me, 2000, NT ja Windows 98.

Väike suurus Selle suurus on vaid 662. 62KB. See pole isegi kuni 1 MB. Nii et kõvakettale kulub ainult tühine ruumala. See on väga tähtis, sest inimesed kasutavad nüüd oma ladustamisrajatisi mõistlikult. Nad eelistavad väiksemaid rakendusi. See on veel üks põhjus selle programmi paremusele. Online-tehniline tugi Selle kasutamisel võite proovida. Sellepärast pakub programm 24/7 online-tehnilist tuge. Saate alati oma tehnilise abi meeskonnalt abi otsida igal ajal ja igal päeval.

Siin on omaduste kokkuvõte:

  • saab katkestada üle 100 andmeelemendi korraga
  • ühekordne käik
  • Seda on lihtne kasutada
  • See on väikese suurusega (662. 62KB)
  • See toetab Windows 98, NT, 2000, Me, XP, 95, 2003 ja Windows Vista
  • See on veebipõhine tehniline tugi

Miks mitte kas kasutada oma katseperioodi, et sellest tunne saada? See on täiesti tasuta ja te ei ole kohustatud seda prooviperioodi pärast ostma. Teisisõnu, teil pole selle proovimiseks midagi kaotada.

December 22, 2017