Back to Question Center
0

Semalt Expert: WebHarvest, 5 peamist eelist teie ettevõttele

1 answers:

Kättesaadavad andmed võimaldavad ärimeestel teha edukaks otsustavaid nutikaid otsuseid. Kuid enamik turundajaid ja juhte väldib tavapäraste veebiekstraktorite kasutamist nende piiratud funktsioonide ja funktsioonide tõttu. Erinevalt nendest tööriistadest on WebHarvest usaldusväärne ja autentne andmete väljastamise teenus. See võimaldab ärimehi koguda ja analüüsida andmeid ning tegeleda väga hirmutavate ülesannetega. See teenus kasutab nii tekstitöötlust kui ka HTML-tehnoloogiat ning kajastab teavet suvalistest veebisaitidest - dominios y hosting gratis peru. Selle peamine eelis on toodud allpool:

1. Kogub teavet oma konkurentide kohta:

WebHarvest saate hõlpsalt koguda teavet oma konkurentide, nende toodete, teenuste, turundusstrateegiate, arenevate turgude ja viimaste suundumuste kohta. Lühidalt öeldes saate teada oma konkurentide kõike ja teha tarkade otsuste oma äritegevuse kasvatamiseks. Internetis on palju infot ja seal on palju konkurente. WebHarvest aitab teil koguda ja korraldada andmeid oma peamiste konkurentide kohta.

2. Masin õppe tehnoloogia:

WebHarvest on tuntud oma masin õppe tehnoloogia ja kriimustada andmeid struktureeritud ja organiseeritud kujul. Peate lihtsalt esile tõsta andmed või sisestama URLi, mida soovite kraapida, ja WebHarvest hakkab oma ülesandeid täitma ja annab sulle loetavate ja mastaabitavate andmete mõne minuti jooksul.

3. Kiired ja usaldusväärsed tulemused:

Ärimehena on oluline lühikese aja jooksul koguda ja välja võtta teavet. Mõnikord peab ta täitma tähtaegu ja tegeleb paljude väljakutsetega. Sellises olukorras võite kasutada WebHarvest ja oma tööd teha. Üks selle tööriista kõige iseloomulikumaid tunnuseid on see, et see kogub teie andmed mõne sekundi jooksul ja saab korraga töötada kuni 1200 ülesannet. Teisisõnu võite katkestada nii palju veebilehti, kui soovite ja mõne tunni jooksul oma ülesandeid täita, hõlpsalt kinni pidades oma tähtaegu. Lisaks on selle tööriista abil saadud tulemused täpsed ja usaldusväärsed. WebHarvest parandab automaatselt kõik väikesed ja suuremad vead ja annab sulle veatult ja loetavat teavet.

4. Kauplemise veebisaitide eesmärgid:

Kui olete äsja alustanud veebisaiti shopping ja soovite koguda teavet Amazon ja eBay, peate valima WebHarvest. Selle teenusega saate hõlpsasti teavet tuhandete toodete, nende kirjelduste, piltide ja isegi klientide arvustuste kohta. Kõik need andmed kraapitakse koheselt ja saate selle juurde pääseda tabelite ja loendite kujul. Täpsed andmed reguleerivad maailma ja WebHarvest lubab usaldusväärseid ja täpseid tulemusi, mis aitavad teil lühikese aja jooksul oma äri kasvatada.

5. Tõhusus:

Ärimees peab juhtima suurt hulka ülesandeid ja peaks olema võimeline minutiga koormate veebilehti kraapima. Ta peaks koguma andmeid veebipoodidest ja sotsiaalmeedia saitidelt. WebHarvest on kõige eesrindlikum tehnoloogia, mis muudab teie töö lihtsamaks. Võite selle tööriista kasutada tõhusate tulemuste saamiseks ja võite korraga lugeda lugematuid veebilehti. Lisaks saate selle teenusega geograafilise ja topograafilise teabe sihtimiseks kasutada seda teisendatavaks vorminguks.

December 22, 2017