Back to Question Center
0

Andmekaabitsad on Semalt poolt lihtsad

1 answers:

Veebi kraapimine on muutunud oluliseks digitaalseks protsessiks ettevõtluse ja turunduse planeerimisel. Tänapäeval tahavad tööstused koguda andmeid mõne minuti jooksul ja püüda leida oma eesmärkide saavutamiseks kõige tõhusamad viise. Chrome'i Web Scraperi laiendus on suurepärane lahendus ja pakub kasutajatele suurepäraseid tööriistu ja tulemusi. Kasutajad ei pea seda tarkvaraprogrammi kasutamiseks erilisi programmeerimisoskusi.

Web Scraper Extension

Web Scraper on Chrome'i brauseri laiendus ainult veebiandmete kraapimiseks - best business appraisals llc. Saate seadistada kava (saidi kaart) selle kohta, kuidas veebisaiti navigeerida ja täpsustada väljavõetavaid andmeid. Kaabits katkestab veebisaidi vastavalt seadistusele ja eemaldab asjakohased andmed. See võimaldab kasutajatel eksportida saadud andmed kindlatele vormingutele. Samuti saab kraapida ka mitu lehte. Sellepärast on see väga võimas tööriist. See võib saada andmeid paljudest dünaamilistest veebilehtedest, mis kasutavad Ajaxi ja JavaScripti. Paljude konkreetse veebisaidi lehtede kraapimiseks peavad kasutajad mõistma lehtede struktuuri. Näiteks kui nad soovivad uuele lehele minna, peavad nad lihtsalt URL-i lõpus numbrit muutma. Samal ajal saavad nad luua sisukaart, et paljud leheküljed automaatselt kraapida.

kaapimise elemendid

Kui veebiotsijad seda tööriista kasutavad, saavad nad luua saidi kaarte saidi navigeerimiseks ja minu suhtelistele andmetele. Mitme valija abil saab veebiserverit veebisaiti navigeerida, et saada mingeid andmeid (nt loendid, pildid, sisu ja tabelid). Täpsemalt, iga kord, kui skreeper avab veebisaidilt lehe, peavad kasutajad koguma mõningaid elemente. Selleks peavad nad klõpsa sitemap valides "kraapima". Juhul, kui nad peavad protsessi vahele jääma, peavad nad lihtsalt selle akna sulgema ja nad võivad kaevandatud andmeid hoida. Seejärel saab kraapitud andmeid eksportida CSV vorminguteks.

See andmete kraapimine r on väga lihtne, tõhus ja vastupidav kaevandamisvahend. Sellel on mõned eelised, näiteks andmete hankimine, mis võimaldab lugeda andmestruktuure, näiteks kontaktide nimekirju, hindu, tooteid, e-kirju ja rohkem automaatselt.

Mitmete lehtede kaaperdamine, kasutades täpsemat

Täpsusta pakub mõningaid suurepäraseid võtteid, mis võimaldavad kasutajatel kõige paremini ära kasutada nende vananenud andmeid. Mitmele veebisaidile teabe eemaldamiseks kasutame kaheastmelist protseduuri:

Esmalt saadakse kõik skripti laiendi veebilehtede URL-id , siis eemaldame sellelt veebilehtedelt teabe, kasutades täpsemalt. Kui veebilehed, mida nad soovivad koguda andmeid linkide edastamiseks teistele sarnastele lehtedele, võivad veebiotsijad kasutada järgmisel leheküljel järgimist. Kasutajad saavad kombineerida ka mõningaid strateegiaid, et saaksid erinevate veebisaitide kaudu lehitseda ja indekseerida. Näiteks võivad nad luua URL-ide loendi, mis kraapida ja seejärel tulemuste kaudu lehitseda.

December 22, 2017