Back to Question Center
0

Semalt Expert prognoosib veebikaabitsa tulevikku

1 answers:

Veebi kraapimine on ühine meetod andmete kogumiseks võrgust. Kui öelda, et see on lihtsalt tähtis, on suur alahindamine. See on lihtsalt hädavajalik. Teave on võimu ja kõik organisatsioonid, kellel puudub see, on deformeerunud, nii et veebihakkamine on veri, mis käib igat liiki veebipõhiste ettevõtete.

Kas see on valitsusväline organisatsioon, kasumit teeniv organisatsioon, käivitaja, keskmise suurusega ettevõte või isegi Fortune 500 ettevõte, kasutab see kindlasti kogutud teavet. Seega ei saa veebi kraapimise tähtsust liigselt rõhutada - buy nembutal.

Konkurents ärimaailmas ei ole kunagi olnud rangem kui praegu. Erinevate tööstusharude esindajad kasutavad nüüd iga võistluses olevat relva. Hiljuti hakkasid organisatsioonid oma võistlejate vastu võitlemiseks kasutama veebi kraapimist. Lõppude lõpuks, kui teil on rohkem teavet kui oma vastased, siis on neil eelis. Teadmised, nad ütlevad, on võimu. Kuigi veebi kaapimise tööstus on täis arvukaid lahendusi, saab neid rühmitada ainult kolme kategooriasse ja need on:

  • omaenda andmete hankimise rakenduse või tarkvara loomine ise või programmeerijate palkamine
  • Kolmandate osapoolte võrgukrakistusteenuste pakkumine
  • General data extraction software ostmine

Kõigil kolmel lahendusel on oma eelised ja puudused. Pealegi võib iga firma jaoks kõige sobivam lahendus kategooria sõltuda ettevõtte veebihirmutest vajadustest.

Nagu iga teine ​​tehnoloogia, arendatakse ja arendatakse veebi kaapimist. Niisiis keskendub käesolev artikkel veebi kaapimise tulevikule. Enne edasiliikumist on oluline selgitada, et käesolevas artiklis esitatud arvamused veebi kaapimise tuleviku kohta on ainult spekulatiivsed ja kujutlusvõimalused.Seda silmas pidades vaadeldakse veebiväljavõtte tulevikku erinevatest perspektiividest.

Tehase luureandmete perspektiivist

Kuna tehisintellektoloogiat kasutatakse igas eluvaldkonnas, arvatakse, et seda tehnoloogiat kasutatakse lähiajal veebilõikamisel tohutult. Teisiti öeldes luuakse arukad robotid või masinad erinevate ettevõtete jälgimiseks ja andmete korrapäraseks kraapimiseks.

Loomulikult kasutatakse veebipõhist kaapimist juba robotit, kuid ükski neist ei suuda olulisi muudatusi sihtmärketa veebisaitidel ilma inimese sekkumiseta. Näiteks kui siht-saidi paigutus muutub, ei pruugi olemasolevad veebihokimisvahendid saidi kraapida, ilma et kasutaja testaks tööriista pisut. See ei ole tulevaste super-intelligentsete veebihirmade robotite probleem, kuna neil on võimalus oma kaalutlusõigust kasutada, et käidelda nende sihtivate saitide mis tahes muudatusi veebi kriimustamise ajal, inimeste sekkumist vähe või üldse mitte. Need luuakse varsti, kui neid juba ei loodud.

Google'i nurga all

Suurim veebiserver on Google, sest selle põhitegevus on veebisaitide indekseerimine ja kraapimine ning see indekseerib kõiki majutatud veebisaite ja kõik nende seosed. Sellest järeldub, et Google võib hakata veebi kaapimise teenuseid muutma. Ja kui see nii on, siis on see suurim ja parim veebihistav ettevõte, kuna see juba veebi koputab. Kliendid peavad ainult loetlema siht-veebilehtede URL-id ja nad saavad kogu vajaliku sisu Google'ist. Lõppude lõpuks on kõigi veebisaitide sisu juba selle indeksi andmebaasides.

Veel üks põhjus, miks Google hakkab veebihirmutamisteenuste osutamiseks hakkama, on see eelduseks vähe või üldse mitte täiendavaid jõupingutusi, et tappa seda. Ettevõttel on juba kaaperdamise veebisaite . Kui teil on kogu aeg vajalikke andmeid, muudab Google pakkujana veebi kaapimise pöördeaeg, mida teised teenusepakkujad ei suuda kunagi ühilduda.

Kuna Google saab pakkuda teenust ilma täiendavate jõupingutusteta, võib see pakkuda ka konkurentsivõimelisi hindu, mida ükski teine ​​organisatsioon ei suuda. Just nagu see, kuidas ettevõte on peaaegu üle võtnud otsingumootoritööstuse, võib Google lõpuks võtta ka veebi kaapimise sektori. Vastused on selle kasuks.

Analüüsi ja korralduse vaatenurgast

Ükskõik kui kulukas see võib olla, on jalatsid meestele kasutud. Seega ei pruugi andmed halva analüüsi oskusega organisatsiooni jaoks olla eriti kasulikud. Tegelikult ei ole andmed ennast nii olulised, vaid seda, kuidas saate seda kasutada. Seega, kuna ettevõtted jätkavad veebihirmutest tulenevate jõupingutuste intensiivistumist, hakkavad nad ka rohkem ressursse saama kõrgekvaliteediliste analüütikute töölevõtmiseks või nende töötajate koolitamiseks andmete korraldamisel ja andmete analüüsimisel.

Võttes arvesse samu andmeid, kasutavad mõned organisatsioonid seda paremini kui teised. See on ainult sellepärast, et neil on paremad andmeanalüüsi oskused. Niisiis mõjutab veebilõikamise tulevik kindlasti andmete korraldamise ja analüüsi nõudlust.

Turvalisuse seisukohalt

Enamik olemasolevaid veebihirbe vahendeid ei pruugi enam olla tõhusad, kuna rohkem organisatsioonid jätkavad jõupingutuste tegemist, et muuta nende veebisaidid võimatuks kraapida. Selleks ajaks saavad ainult teised, kes kasutavad kolmanda osapoole veebipõhiseid kaabitsateenuseid või kes kasutavad väga keerukat tööriista, endiselt andmeid teistest veebisaitidest.

Kokkuvõtteks on oluline, et organisatsioonid hakkaksid postitama end veebihokkamise tuleviku suhtes. Mõned vajalikud sammud, mida võiksite kaaluda, on järgmised:

1. Sa peaksid hakkama oma isetehnoloogial põhinevate robotite väljatöötamisel, mis tegeleksid teie andmekaabitsusega , mida vajab kohe. KOHE.

2. Samuti peaksite tugevdama jõupingutusi, et muuta teie sait väga raskeks kraapida. Mis siis, kui mõnedel teie konkurentidel on lihtne juurdepääs veebisaidi sisule, kui te ei pääse nendega? Pidage meeles, et mida rohkem teete oma konkurentide kohta, seda suurem on teie võita nende võita.

3. Samuti peaksite töötama tõsiselt oma andmete korraldamise ja analüüsi oskuste parandamisel. Seda saab võrrelda ka sõjaolukordadega. Mõnikord võite võistelda oma konkurentide või vastaste kodeeritud teabega. Teave ei ole kasulik, kui te ei saa seda dekodeerida nii kiiresti kui võimalik. Äärmiselt kogenud andmeanalüütikud jälgivad tihti teatud andmeid värtustatud andmetes kergesti, et saaksite paar neist palgata.

Lühidalt öeldes, suudame teie organisatsiooni ette valmistada suurte andmete kontseptsiooniks ja veebiekspertiisi tulevik mängib silmapaistvat rolli teie ettevõtte pikaajalises edukuses.

December 22, 2017