Back to Question Center
0

Kuidas saada oma toodet Amazonile - kiiresti ja hõlpsalt?

1 answers:

Amazon on tuntud tõeliselt populaarse Interneti-turul, kus iga kuu hinnanguliselt on umbes 170 miljonit unikaalset külastajat. Sellepärast, kui olete algaja müüja ja soovite teada saada, kuidas oma toodet Amazonale noteerida, olete juba õiges kohas. Allpool ma näitan sulle lühikest samm-sammast juhendamist, et saaksite aru saada, kuidas kiiresti oma toodet Amazonile noteerida - ja hakake kohe edukate müügitehingute toomiseks. Nii et mõtiskleme protsessi väga põhitõdesid - judi bola online.

Kuidas saada oma toodet Amazonile

Enne midagi muud lubage mul näidata teile, kuidas müüa Amazon. Asi on see, et seal müümise protsess võib olla nii lihtne või keeruline - olenevalt toodete tüübist, nende kategooriast või kogusest, mida kavatsete seada kõikide oma tulevaste tellimuste jaoks. Kuid siin on neli varrast, mis muudavad teie jaoks palju lihtsamaks, vähemalt need, mis on seotud teie toodete Amazonase kiireks loetlemisega õiges suunas:

1. Valige õige müüja kategooria - kõige sagedamini sõltub see kindlalt kindlast äritegevuse tüübist, mida te kasutate. Põhimõtteliselt saate hakata müüma kahel erineval moel - kas väikeste üksikute müüjatega (kuna teie igakuine müügi keskmine leitakse allpool 40 toodet kuus, siis keskmise müüja tasu maksab teile mitte rohkem kui 1. 5 dollarit kaupa, mida müüakse seal) või alusta professionaalse müüjana algusest peale (eeldusel, et teie igakuine müük peaks ületama 40 kaupa, mida müüakse kuus, hakkab teie igakuine teenustasu 40 baari, pluss mõned üksiktoimingud).

2. Looge oma Amazonase müüjakonto - see tähendab, et peaksite oma jaemüügiettevõtte Amazonast registreerima, et lõpuks seal müüa. Selle konto kontode seadistamise osa täitmiseks palub Amazon teil täita järgmised andmed: ärinimi, juriidiline nimi / aadress, saatmisvõimalused, pangakonto andmed, kontaktandmed (nii Amazon ise kui teie tulevased kliendid).

3. Loo ja täitke erasektori müüjaprofiil - see tähendab, et kui te lähete laskma kõigil Amazoni ostudel teada saada, milline on teie tilk-laevandus pood (müügi kirjelduse jaotis, teie ainulaadne logo Amazoni müüja, põhiline Tagastamis- / tagasimaksete eeskirjad ja tingimused).

4. Nüüd teate, kuidas oma toodet Amazonile loetleda - on aeg hakata müüma ja saatma! Loomulikult on selle protsessi praktiline osa tavaliselt kõige keerulisem. See tähendab, et peate kolmekordistama otsingumootori optimeerimise jõupingutusi ja õppima, kuidas teie toodete nimekirjadest kõige enam ära kasutada. Lõppkokkuvõttes, et nad müüksid teile peaaegu iseseisvalt.

December 22, 2017