Back to Question Center
0

Kuidas kiiresti leida Amazon otsitud kõige rohkem tooteid?

1 answers:

Ei ole mõistlik, et iga edukas müüja peaks alati kursis praeguste jaemüügituru arengutega ja olema täiesti teadlik Amazoni kõige otsingutoodetest. Miks on sellised teadmised nii olulised iga kaasaegse võrguoperaatori jaoks? Lihtsalt seetõttu, et mitte ainult veebikauplused, vaid ka esialgne tellistest ja mört poodidest ja turgudest, on mõeldud selleks, et anda inimestele täpselt selliseid tooteid, mida inimesed tegelikult otsivad. See tähendab, et peamiselt hästi nõudlike ja praegu trendikaste toodete pakkumine on ilmselt ainus võimalus potentsiaalsetest ostjatest tegelikele ostjatele ümber kujundada. Seega pole see üllatav, et kui teete kõige paremini, et teie toodete nimekirjad oleksid täis Amazoni otsitud kõige rohkem otsitud tooteid, siis on teil selle ilmse idee juba õiges suunas liikumas - suivi client entreprise. Neile, kes endiselt tunnevad ebakindlalt, et parempoolsed trossid, mida on vaja Amazonase tipp-bestsellerite leidmiseks või potentsiaalselt paljulubavate pakkumiste müümiseks, saavad hetkel populaarsust saada - siin on lühike juhend, mis aitab teil kergesti seda aidata.

Amazonist kõige enam otsitud toodete leidmine veebisaidi müügiks

Google Trendsist välja logimine

Kõige otsimatute toodete tuvastamise lihtsaim viis pakkuda neile oma Amazonase toodete nimekirju, lihtsalt täites kõik potentsiaalselt paljutõotavad esemed - otse Google Trendi otsinguriba. Pole vaja öelda, et see algne tööriist on maailma interneti hiiglane saadaval avatud juurdepääsul. Proovige seda täpset ja tõeliselt teaduslikku lähenemisviisi, et kiiresti kontrollida, kas konkreetne toode on tarbijate nõudluse kasvu või mitte midagi. Kõik Google'i trendid on enesestmõistetavad. Ma pean silmas, et enamikku otsitavaid tooteid, sealhulgas Amazonist pärit tooteid, võib põhjendatult eeldada otsingute mahutite ja geograafiliste asukohtade järgi, mis on Google Trendsiga määratud.

Otsige populaarseid tooteid mujal veebis

Lisaks Amazonile võite lihtsalt sirvida ka teisi olemasolevaid Interneti-turge, mis on aktiivse poodipidajate seas populaarne, et saaksite saada suur pilt kogu turukonjunktuurist - lihtsalt külastavad isegi üht e-kaubanduse platvormi. Ma pean silmas, et saate hõlpsalt aru, millised tooted on juba populaarsed müügiks või võivad lubada üsna varsti kuumima pakkumise saamist. Lihtsalt makske korduvalt külastama Amazoni tooteosakondi, kus on parimad müüjad, tutvuge eBay müüdavate esemetega ja Alibaba veebipoe parimad pakkumised.

Get Expert Abi JungleScout Tracking Tool

Ja nüüd on aeg JungleScout Amazon tööriista mängida lõpuks. Mis siis, kui sa võiksid korraga unustada kogu selle segaduse? Hankige abi professionaalse veebi abiliiniga, mis on spetsiaalselt loodud jälgima kõiki müügi- ja hinnakujunduse suundumusi, uurides sealjuures geograafilisi otsinguvõimalusi, samuti kasulikult leida Amazon otsitavaimaid tooteid. Lisaks sellele, kasutades JungleScout'i, ei saa te mitte ainult leida ükskõik millist populaarset toodet, mida vajate, vaid saate väärtusliku otseülekande, et optimeerida oma toodete nimekirju õigete märksõnadega ja pika otsinguga otsingutähistega - ja näete ennast ühed juhtivad müüjad sellel tõeliselt rahvarohjelmail globaalse ulatusega turg.

December 6, 2017