Back to Question Center
0

Kuidas alustada Amazonist kõige sagedamini otsitavate kaupadega?

1 answers:

Valides õigeid tooteid, et edukalt neid müüa Amazonis kõige otsitava üksuse seas, on väga populaarne turul edukas äritegur. Tõsiselt ei ole see kindel, et täpselt tootevalik määrab ära kõik äri edukuse enne kõike muud. Olgem sellega silmitsi - ükskõik kui täiuslikult hästi optimeerite ja hallate oma toodete nimekirju Amazonil - auger grain elevator picture. Kui valisite vale toote, mis ei vasta kasumlikule põhinõuetele, ei oleks teie pakkumisi võimalik leida Amazonase kõige otsitumate kaupade hulgas, mida müüakse tuhandetele ostjatele iga päev. Sellepärast on oluline mõista - te ei tohiks kunagi kõhkleda investeerida mõnda aega ja vaeva, et otsida õiget toodet, mis on hästi nõudnud ja mida pidevalt müüakse. Mis teeb kasumlikuks tooteks? Allpool ma näitan sulle kiiret ja määrdunud kontroll-loendit soovitustest ja soovitustest, mis aitavad teil kindlasti head toodet leida.

Toote lõplik hind (keskmiselt)

Kõigepealt peaksite võtma enesestmõistetavaks - hinnavahemik 10 kuni 50 dollarit on Amazonase magus hinnapakkumine, kus tavaliselt otsitakse kõige rohkem otsitud esemeid. Miks? Turundajad ütlevad, et inimesed näevad sagedamini ostuotsuseid juhuks, kui nad näevad selle hinnaga eriti keskmisi hindu. Teine põhjus, miks te järgite selle eeskuju, on see, et sellised mitte liiga kallid esemed on ilmselt lihtsad, tegelikult ilma nende jaoks palju, eks? Lõppude lõpuks on selle madala hinna tõkke valimisel teie hästi formuleeritud otsus alustada turule sisenemist.

Eelistatav kaal

Laiemas tähenduses on õige tootekaalu valimine väga tähtis asi, mis näitab teie pakkumisi Amazon kõige otsitumate üksuste hulgas. Minu jaoks usun, et tõeliselt kasumliku tilgatranspordi toote parima eelistatud kogukaal peaks jääma umbes 1,5 kuni 2,5 kilogrammi. See määrab loomulikult paketi müüdavama suuruse kindlasti odavamate tarnehindadega.

Toode Sihtrühma sees

Asi on see, et harilikult on see peaaegu juhitav ülesanne saada täpset hinnangut tootele BSR (müüja paremusjärjestus ), muidugi enne, kui hakkasite seda müüma. Aga mida saate teha, on veenduda, et teie uuel tootel on mõistlikud võimalused hästi müüa. Seega soovitame kontrollida sarnaseid kategooria tooteid ja nende BREI skoori kahekordselt. Minu jaoks võtaksin 5000 BSRi numbrit künnisena, et kontrollida Amazon kõige sagedamini otsitavaid üksusi samas pealkirjas või sarnaseid tooteid. Ainult asjade selgeks muutmiseks - see on lihtsalt minu enda eeldus, mida olen hiljuti arendanud oma poodide müügi tava kaudu. Igatahes, nagu aeg on näidanud, on ettepanek.

December 6, 2017